Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27

Thread: Conturi

  1. #21
    Guest

    Default .

    problema este alta , mie dc nu imi merge sa intru cu mai multe conturi , si la altii da ? asta e intrebarea

  2. #22
    Guest

    Exclamation

    Off-Topic :

    Quote Originally Posted by Th3CrimsR0 View Post
    PM p1Nkz0r
    Huh ?!

    On-Topic :

    Mai are rost sa mai intreb odata?! NE DA CINEVA TOTUSI UN RASPUNS LA INTREBAREA NOASTRA?! :\

    Later Edit:

    Am observat inca o chestie (la mine cel putin):

    Daca incerci sa-ti faci alt cont (user) intervine o alta chestie: NU TE LASA! Si asta tot bug e ?! Ce se intampla cu site-ul TheCrims.com ?! ?
    Last edited by p1Nkz0r; 03-06-2008 at 02:12 PM. Reason: Forgot somethin'

  3. #23
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    1. Eu am reusit sa imi inregistrez un cont nou cu succes .. si nu numai unul ... deci merge

    2. Nu sunt delogata de pe cont ... orice optiune am ales din joc nu am gasit nici o problema.
    Incercati sa schimbati browserul de internet.

    3 Exista sectiune unde se pot raporta bug-urile. Va rog foarte frumos sa incercati sa o folositi daca aveti de raportat bug-uri. Acea sectiune este citita de developerii jocului iar ei sunt singurii care va pot ajuta cu probleme de genul bug-urilor.

    Pentru p1Nkz0r - Te mai rog o data sa iti revizuiesti comportamentul ... daca ai ceva de intrebat incearca sa utilizezi un limbaj politicos ... regulile forumului sunt altele decat cele ale jocului. Inceteaza cu amenintarile. Acesat este ultimul avertisment. daca contiunui vei avea ban pe IP.
    Last edited by Kartusica; 03-06-2008 at 04:04 PM.

  4. #24
    Guest

    Talking

    Quote Originally Posted by Kartusica View Post
    1. Eu am reusit sa imi inregistrez un cont nou cu succes .. si nu numai unul ... deci merge

    2. Nu sunt delogata de pe cont ... orice optiune am ales din joc nu am gasit nici o problema.
    Incercati sa schimbati browserul de internet.

    3 Exista sectiune unde se pot raporta bug-urile. Va rog foarte frumos sa incercati sa o folositi daca aveti de raportat bug-uri. Acea sectiune este citita de developerii jocului iar ei sunt singurii care va pot ajuta cu probleme de genul bug-urilor.

    Pentru p1Nkz0r - Te mai rog o data sa iti revizuiesti comportamentul ... daca ai ceva de intrebat incearca sa utilizezi un limbaj politicos ... regulile forumului sunt altele decat cele ale jocului. Inceteaza cu amenintarile. Acesat este ultimul avertisment. daca contiunui vei avea ban pe IP.
    da' poate ca el nu stie engleza

  5. #25
    Guest

    Thumbs down

    Multumesc pt raspunsul de la intrebarea mea Kartusica.

  6. #26
    Guest

    Talking

    hai ca nu mai are rost topicu asta...ce am intrebat eu si unde s-a ajuns..oricum am gasit cum sa ma loghez cu mai multe conturi:X

  7. #27
    Guest

    Default

    Deci inchis :d

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •