Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Zırh silah

Guest

Default Zırh silah

zırh ve silahın ne gibi bir faydası var?bir silah aldım yaklaşık 300-400 arası bir saygınlıgım gitti...silahın saglamlıgı %99 ken tamir ettirdim ve 25 saygınlıgım gitti...ama aklıma takılan bu degil silah ve zırhlar ne işimize yarıyor?

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

Guest

silah ve zırh bi tür stattır... zırh aldıysan toleransına eklenir. silah aldıysan Min. verecegi zararı arttırdıktan sonra statlarına eklenir.. Bu silah ile zırh saldılarda ve soygunlarda işine yarar...

saygınlığının gitmesini sebebi de Nasıl para kazanınca saygınlık artıyosa para kaybedince de gider ((: yani bişeyleri alınca saygınlığın düşer

Guest

Quote Originally Posted by xXxCrafty1xXx View Post
    saygınlığının gitmesini sebebi de Nasıl para kazanınca saygınlık artıyosa para kaybedince de gider ((: yani bişeyleri alınca saygınlığın düşer
    bence saçma bi yöntem dayak falan yersen saygınlık düşer tamamda yani para giderse say düşmesi ne bilim saçma geliyo

O zmn Para gelincede say artması saçma olur sistem güzel sen dewam et oyununa:d

Guest

Thumbs up bu nasıl oyun yaw

yaw yeni bişe cıkmış hergün sana 8 bilet weriolar bunla 8 defa gece klubune gidiyon bittimi hakkın 1 gün boyunca bekliyon nasıl bişey yaw bu hiç anlamadım geçiçcimi süreklimi baskayerlerden bilet alma hakkın yok yaw

Guest

Wink

Quote Originally Posted by ugurtrend View Post
    yaw yeni bişe cıkmış hergün sana 8 bilet weriolar bunla 8 defa gece klubune gidiyon bittimi hakkın 1 gün boyunca bekliyon nasıl bişey yaw bu hiç anlamadım geçiçcimi süreklimi baskayerlerden bilet alma hakkın yok yaw
    ya o 1 oyun gününde sen günde 1kez gir 32bilet ben kastığım sezonlarda bile bitiremiyodum sana tavsiyem çete soygunu yap

Quote Originally Posted by ugurtrend View Post
    zuhaha o bildiğim kadarıyla 20. sezondan beri war aq Her oyun günü 8 bilet werilir
    1 oyun günü=gercek 6 saat

Guest

Angry

walla banada saçma geldi bu bilet işi bilet yetmiyo ya hep bilet bitiyo bu ne kardeşim

Guest

Wink

Quote Originally Posted by azrailim3 View Post
    walla banada saçma geldi bu bilet işi bilet yetmiyo ya hep bilet bitiyo bu ne kardeşim
    Tek kişilik soygun yapma çete soygunu yap