Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 33 of 34 FirstFirst ... 2331323334 LastLast
Results 321 to 330 of 338

Thread: Vprašanja

  1. #321

    Default

    Quote Originally Posted by TheDyphXx123 View Post
    lepo si se razpiso

    sam pointa pa ne vidim, tema je namenjena vprašanjem
    R.I.P želim ti veliko sreče :$

  2. #322
    Guest

    Default

    kk kejšnga ubiješ?

  3. #323
    Guest

    Default

    da hočeš kakega ubit moraš moraš imeti mislim da približno za pol večje statse nikoli se nism poglabljal za kok pa oseba ki ga hočeš napasti oz ubiti mora meti vsaj 200 al 201 :P kva jest vem xD tam nek spoštovanja .

    Torej kako ubiti oz vsaj napadt enga ....

    Pojdi pod pretep vidiš seznam ljudi ki si jih srečal v baru in tisti ki je primeren zate izbereš in daš razbij zblojenca. Zadeva je čisto enostavna ampak moraš biti hiter ker ponavadi zamenajo faco hitr k jih v baru dobiš . Ampak tudi sam moraš biti pazljiv če te kaki večji od tebe dobi moraš menjati faco kolikor hitro se da. Z malo vaje se boš navadil

    Lp

  4. #324
    Guest

    Default

    Jaz imam eno vprašanje pa če bi mi lahko gdo pomagal bi mu bil zelo hvaleže.

    Na ulici sem sprejel neko delo "Sin mafije" in zdaj nevem kaj naj naredim naloga je pa taka:
    ''Slišal sem da ima morda Ruski mafijec informacije kdo je ubil Donovega sina. Zaradi rivalstva med kriminalci verjetno ne bo upal izdati informacij kar tako. Zmuzni se v njegovo hišo in poišči kaj uporabnega.''

    Čas je da pokažeš svoj potencial in izvedbo ropa ''[robberty]'' 1 .
    Opravil si 0 krat od potrebnih 1

    IN nevem kaj moram narediti.
    Prosim če mi lahko kdo pomaga.

  5. #325
    Guest

    Default Denar - rave parti

    Mene zanima kako lahko poborem denar v rave partiju katere sem dobil za drogo. Kajti tam kjer piše poberi zaslužek je le zaslužek od vstopnjic.

    Lp

  6. #326
    Guest

    Default

    amm spoštovanje ganga ..če hočem zvišati level moram bit v gengu ki bo imeu 35,000 respekta kako pridem do tega...?
    probau sm že s tem da se respekti memberjeu v gengu seštevajo ampak sm hitro opazu da tko ne gre xDD ...prosi kdor koli čimprej naj odgovori na moje vprašanje ...

  7. #327
    Guest

    Default

    mikec 16 ...
    nism siguren mi se pa zdi da moraš ropat probaj ..

  8. #328
    Guest

    Default

    Sem naredil hvala.
    Če si hočeš spoštovanje dvignit moraš delati rope in droge moraš prodajat dilerju. Tako boš najhitreje pridobil na spoštovanju.

  9. #329
    Guest

    Default

    Včasih eden boljših online RPG špilov postal eden največjih crap-ov... dobesedno. od katastrofalnih serverjev do logike... o kateri sploh škoda zgubljat besed.

  10. #330
    Guest

    Default

    lp! prosim če mi tole pomagate! vstopnice za klube, bi moral dobiti vsak nov TC dan! pa jih ne dobim kaj naj naredim?
    za odgovor se zahvaljujem! =D =P

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •