Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 29 of 34 FirstFirst ... 192728293031 ... LastLast
Results 281 to 290 of 338

Thread: Vprašanja

  1. #281
    Guest

    Default

    jst bi pa uprašu zakaj me včasih na mojem acountu vrže v zapor če pa mam točno določeno število moči pri določenem ropu

  2. #282
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Slovenia
    Posts
    258

    Default

    Quote Originally Posted by hudej View Post
    jst bi pa uprašu zakaj me včasih na mojem acountu vrže v zapor če pa mam točno določeno število moči pri določenem ropu
    Če hočeš oropati določeno osebo rabiš dovolj statsev. Vsak rop se vrši pod pogojem moči in tolerance ter z povečanem le teh s pomočjo orožja ter ščita. Za ropanje lahko uporabiš kalkulatorje npr tegale: TheCrims MMORPG game Fansite & Calculator s katerim si lahko izračunaš svojo uspešnost pri posameznih ropih.

    Dahakka

  3. #283
    Guest

    Default

    mene zanima ka nej nardim če sm skos full zadet? ka je treba da pol nisi več?

  4. #284

    Default

    tist full zadet sploh nima veze, to je še boljše ker ti hitreje nabija energijo brez drog. če pa hočeš nehat bit ful zadet pa vzami preveč pa počaki par urc... al pa pejt kurbe f.kat pa dob aids pa ko prideš iz bolnce bo duh nižji.

  5. #285

    Default

    Mene pa zanima če ti kaj pomaga da maš več orožij naenkrat.pa tu mi ni jasno kak je mišljeno za orožje ?TheCrims Calculator | TheCrims Calculadora atualizada

  6. #286
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Slovenia
    Posts
    258

    Default

    Quote Originally Posted by visit0r View Post
    Mene pa zanima če ti kaj pomaga da maš več orožij naenkrat.pa tu mi ni jasno kak je mišljeno za orožje ?TheCrims Calculator | TheCrims Calculadora atualizada
    Aktivno imaš lahko le eno orožje na en aktiven account. Moč orožja v tvojem kalkulatorju pa se definira tako, da v polje pod moč orožja vpišeš moč svojega orožja(Mean Machine Aktivno 534 - 2000 $3520000), v mojem primeru je to 534.

    LP,
    Dahakka
    Last edited by DareRulz; 11-25-2009 at 02:31 PM.

  7. #287

    Default

    kaj pa zdaj to pomeni kupo sem si 44 inteligence potem pa še 36 moči ampak ko sem kupo moč se mi je intelgenca zmanjšala za 30 ??? tak da sem še potem enkrat moral zapravit denar za inteligenco

  8. #288
    Guest

    Default

    Ko kupite moč, vaše inteligenco znižuje se odvisno od tega koliko moči kupujete...

  9. #289

    Default

    hvala pa še nekaj, oprosti vem da si že 100x slišal to vprašanje samo jaz še zdaj nič ne razumem glede zajcev ???

  10. #290
    Guest

    Default

    Ko je tvoj računa nastavljen za zajca ga lahko deliš z komerkoli želiš...
    Zajec ni zaščiten z pravilom: 2 in 4...
    Račun, ki je določen za zajca ne bo vnešen v statistiko in ne more zmagati runde...
    Račun ki bo zajec ne bo nikoli spremenjen nazaj v normalen račun...
    Pozor! Ta nastavitev je primerna le za izkušene igralce!

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •