Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 31 of 34 FirstFirst ... 212930313233 ... LastLast
Results 301 to 310 of 338

Thread: Vprašanja

  1. #301
    Guest

    Default

    Ja hmm, nwm kako bi začela k sem enkrat že odprla en chat pa se je žal zapru in dobila sm navodilo naj postam tuki. Ja, še kr ne vem kako eni lahko v enmu dnevu nardijo tolk velik respakta recimo kr po 20 000 / 30 000 naprimer, da ne govorim o ljudeh k ga 195 000 zadnič eden. Ja uglavenm men skos zmanka ustopnc pa to gre pocas ce cakas te ustopnce. Kokr so eni neki pravl da mors bildat zajce sm nardila 4 zajce ampak zej jst nevem kako se to uporabla jst sm nardila 4 zajce jih dala preblizn ... respakta in sem pac sla na drug racunalnik in napadla svojga zajca ampak zajc gre v bolnco jst pa dobim 50 moci pa 60 respekta in to pol ni nc. Kot prvo me zanima kaj ti sploh daje naziv zajec kaj to pomeni in zakaj je dobra da si sploh zajc z drugimi acc-ji, pol bi se uprasala uporabo ce bi mi en to res natancen razlozu, ker sm se zej ravno tako lepo razpisala. Hvala usem za poste.

  2. #302
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Slovenia
    Posts
    258

    Default

    Lahko si prebereš celotno temo vprašanja in boš našla odgovor. Drugače pa se zajci uporabljajo isto kot tvoj glavni account vendar z razliko, da z zajci pridobivaš samo statse. Način, ki si ga opisala tukaj je na pravi poti, igralce pa naprimer ki pridobijo na dan tudi po 100.000 respecta, lahko logično sklepaš, kolikšno večje število accountou imajo, da dosežejo tak respect, če si ti z enim napadom dobila 50 respecta. Uporabljaj tudi kalkulatorje, sam ti bodo v pomoč pri sami igri.

    Lep pozdrav,
    Dahakka
    We are notthing, if we are only that, what we are for others!

  3. #303
    Guest

    Default

    ja pol majo tisti najbolši, z 200.000 respecta, po 50 in več accjou al kako? pa še če mi lahko 1 da link s kalkulatorjem, ker jst uporablam tegale : CRIMS.biz - Calculators for TheCrims , pa ni nobenga kalkulatorja da bi z nemu izračunala koliko usega mam lahko na zajcih da me zajci nebi ubili. ( na ta sistem pridobivanja respecta ).
    hvala,LP.

  4. #304
    Guest

    Default

    Imajo tudi po 200 in vec accountov... Tukaj mas en kalkulator k ga vecinoma uporabljajo : The Crims Calculator | TheCrims Calculadora atualizada. Pa lepe praznike.

  5. #305
    Guest

    Default

    lp. mene zanima kako sem lahko aids dobil če sem si danes kondome kupil?

  6. #306
    Guest

    Default

    Če kupiš kondome to ne pomeni da ne boš dobo aidsa, samo zmanjša ti tveganje da ga dobiš za 100x in ne za 100%.

  7. #307
    Guest

    Default

    kaj to vsaki dan 100× al samo 1× po 100?? lepa hvala za razlago

  8. #308
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Slovenia
    Posts
    258

    Default

    Quote Originally Posted by grustek View Post
    kaj to vsaki dan 100× al samo 1× po 100?? lepa hvala za razlago
    če kupiš kondome, to pomeni, da si zavarovan za 28 TC dni za 100x manj kot pa na primer.

    Recimo, da če je verjetnost, da dobiš aids 10% in imaš naprimer razpon 1010 enot, to pomeni, da je možnost da dobiš aids 101-a enota, ker pa ti kondomi zmanjšajo verjetnost da boš bil okužen še za 100x, je verjetnost, da dobiš aids 1-a enota.

    Če predpostavimo to, da si dobil aids iz tega računa(0.001) lahko sklepaš, da imaš veliko smolo v življenju
    We are notthing, if we are only that, what we are for others!

  9. #309
    Guest

    Default

    verjetno da res... =)

  10. #310
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    311

    Default

    hja, takle mamo :P
    Here to help

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •