Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 32 of 34 FirstFirst ... 223031323334 LastLast
Results 311 to 320 of 338

Thread: Vprašanja

  1. #311
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Slovenia
    Posts
    258

    Default

    hja, točno tko, ni velik je pa naše
    We are notthing, if we are only that, what we are for others!

  2. #312
    Guest

    Default

    mene zanima kje se da dobit en pameten gang kjer te ne nabijejo ampak lahko normalno ropas.... pa ne samo ac ampak tudi kej vec...
    ker se mi ne da igrat tc tolko da dobim za fk pol pa nimam ganga...

    LP

  3. #313
    Guest

    Default

    ja lahko tut ropas sam z zajci lahk pa se pridruzis public gangom ko jih nardijo sam pozanimat se je treba

  4. #314
    Guest

    Default

    jah neverjamem da bi lahko naredu tolo zajcev da bi fort knox ropal...
    za public gange pa je tako da te vedno eden zmilka nakoncu...

  5. #315
    Guest

    Default

    vse je mozno

  6. #316
    Guest

    Default

    Kolk časa traja ena TC runda (tc dni, navadnih dni, nima veze)? ty

  7. #317
    Guest

    Default

    runda traja priblizno mesec pa pol (46 dni) , to je 184 tc dni

  8. #318
    Guest

    Default

    Tako tukile bom napisal kar me moti v slo Crimsih . Včasih se spomnim za časa Kentavra , Dedkamraza , Kobayashiya , Dedkamraza , an9ela , da matootama ne pozabim .... ki so vsi moji kolegi se spomnim smo si slovenci bol med sabo pomagal pa tudi takrat smo bli bl v TC znani po ostalih državah kokr zdej v top gangu nas je blo več kot 7 slovencev.

    Zdej pa vse kar se še dogaja v slo ???? 5 mudelčkov ma gang in ko jih prašaš če bi lahko kdo pomagal zrihtat dobiš odgovore kot je ta " ne pa tudi če bi hotu nečem ker pol bi meu konkurenco " in si zamisliš kaki egoti so v igri

    Oseba ki mi je to preko skypa napisala sama ve katera je . In da ne omenik kake odgovore sem še dobival ne noob si in ne vem kaj še vse . Torej igra izgublja igralce zaradi takih kot so ti ljudje . Sej ne rečem z to osebo sem se razumel potem gang mi je bil ponujen vendar temu nism verjel ker so me prevečkrat zajebal in sem 100 % da je bilo za temu nič drugega kot en navaden scam .

    Zato pa je v slo z lahkoto zmagat če maš gang. Igra res postaja dolgočasna za ostale ki ne dosegajo takih statsov in vse več in več ljudi zapušča igro . Vidim da je igra prilezla iz 12 000 ljudi nanekrat online na max 3.2 k

    Torej zanima me zakaj vam je tako težko zrihtat gang za tiste ki dosegamo lepe statse. Verjemite usluga bi se vam dobro vrnila .

    pa da še čestitam Dyphxxu za zmago .

    Towelie

    PS : tuki moj dosežek prva runda po 2h do 3h letih

    Lp


  9. #319
    Guest

    Default

    lepo si se razpiso

    sam pointa pa ne vidim, tema je namenjena vprašanjem

  10. #320
    Guest

    Default

    Dyphx vprašanje je in point tega kva je folku težko staln gang zrihtat ? Eni pravjo zarad varnosti ? lol varnost my ass če kolega jamči zate pizda valda da si varn . Raj te razbijejo da dobijo tistih 2000 statsov gor namesto da bi pridobili memberja in s temu tudi veliko na spoštovanju za konc runde. Potem pa ni spoštovanje ko se jim gre za top gang

    Pa da ne boš mislu da govorim samo za DEVIL govorim tudi za NWO ... niso hotl sprejemat folk . Sm reku ok .. en dan sm jim 7 folka v baru ubu pa jim je 7 folka zmankal en dan za FK ropat ...

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •