Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 34 of 34 FirstFirst ... 24323334
Results 331 to 338 of 338

Thread: Vprašanja

  1. #331

    Default

    Jaz imam pa vprašanje glede "zajcev",ali to še obstaja?
    oz. ali imam lahko več računov? kakih 5let nazaj je bil to standard da imaš 6-10 zajcev
    Kako je s tem sedaj?

    Hvala..

  2. #332

    Default

    mam pa še nekaj za vprašat..kako je zdaj to z napadanjem igralcev oz kako najlažje prideš do umorov.? kje se dobi igralce da bi jih lahko napadel? v nočnem lokalu ali še kje drugje..ali se da kje zmenit za 1x1 z določeno osebe,kaj mora narediti ? da se lahko stepeve..ker zan misijo rabim ene 3,4 umore,kako maj to opravim najlažje in najbol varno kakor se da?..
    kar se tiče kljubov kje laahko najdem lokale z imeni pa koliko max spoštovanje gre lahko noter,ker če hodim po teh na prvi strani so vsi 100k+ ..pol tam nimam nic iskat oz. početi ...kje naj dobim low igralce da naredim misijo ubij 3.
    Hvala ..prtosim za cim hitrjči odgovor

  3. #333

    Default

    mene pa zanima zakaj se mi ne gre prijavit v igro kjub temu da sta uporabniško ime in geslo pravilno. ko se hočem prijavit mi nič ne napiše

  4. #334
    Guest

    Default

    Zakaj smo bili z prijatelji banani iz TC? Bila sta samo pri meni na ov+bisku in sta igrala na mojem računalniku igrco ker sem jas mel druge stvari vmes za naredit. Prosim če naše račune torej mojega, od Mamajty in mameemzy sprostite kar se da hitro ker bi zdaj rad igral dalje moj en in edini račun Schwaba in ne bota več igrala na mojem računalniku da bote vidli da ni enak igralec.

  5. #335

    Default

    Rabil bi pomoč delam dodatne misije na ulici in mi piše da moram investirat 3,000,000,000$ in zanima me kako to narediš

    hvala za odgovore

  6. #336
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Brazil
    Posts
    2,308

    Default

    Quote Originally Posted by mamini View Post
    Rabil bi pomoč delam dodatne misije na ulici in mi piše da moram investirat 3,000,000,000$ in zanima me kako to narediš

    hvala za odgovore
    Can you speak english?

    Best regards,

  7. #337

    Default

    Quote Originally Posted by Peppe69 View Post
    Can you speak english?

    Best regards,
    hello I already got the answer to that question tnx. But I'm interested in why I have to wait 48 hours to login from another country

  8. #338
    Guest

    Default

    Zdravo.
    rabim pomoč ! ne moram se prijavit z računom, niti mi ne pošlje novega gesla ko potrdim zahtevo.
    hvala
    lp

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •