Tak ja sledujem uz dlhsiu dobu ze TC ide nejak od lepsiemu k horsiemu a to coraz rychlejsie. Za starych cias to bola dobra hra kde sa hralo tymovo a bytky medzi cz a sk hracmi alebo ganggami bolo skoro zriedka. Potom prisli zmeny ohladne kradezi a utokov a uz to islo dole vodou. Prislo plno deti ktore zacali byt kazdeho hlava nehlava a este k tomu si myslia aky su oni krali. No aj TC je ako zivot prichadza nova mladsia generacia a snou prichadza s prepacenim demencia. A tych par normalnych ludi co sa tu najde su v jednom gangu a ak sa stanu tercom nejakeho ritoleza ktory im znechuti tuto hru tak radsej skoncia a hraju nieco ine ako sa pozerat s prepacenim na malych dementov s IQ hojdacieho konika po trojnasobnej lobotomii. A takych ktory sa poucia na vlastnych chybach a bojuju dalej a az dokonca sa tu najde velmy malo. Viem o com hovorim hram tuto hru uz viac ako 2 roky a taktiez jeden moj kamos ktory tiez konstatuje ze je to tu uz na 99 percent demencia a hniloba 1 percento ludi je tu este normalnych a slusnych.

Mozete ma kritizovat a oponovat ale kazdy ma pravo na svoj nazor. Holt ja to uz hram len pre zabavu a koli kamosom Cest mojim polskym, brazilskym, egyptskym, ruskym, bulharskym, litovskym a cz/sk priatelom ktorych som v tejto hre spoznal a vydrzali to somnou

RIP - Respect in Peace