Quote Originally Posted by willwallace View Post
Nu stiu unde ai vazut asa ceva, mie inca nu mi-au picat sub ochi noile reguli...nici pe forum, nici pe e-mail. Eu zic sa asteptati pina apare o postare oficiala (a unui membru TcCrew) asupra acestui subiect. Cred ca ar fi o decizie nu regretabila, ci de-a dreptul prosteasca...o reintoarcere in trecut asupra unei reguli care si atunci exista doar pentru a fi incalcata. In plus, ar fi ca un domeniu in care te chinui 6 ani sa dezvolti ceva, ca apoi sa te intorci dintr-o data la origini si sa lasi totul balta, iar asta atit din partea TcCrew cit si a jucatorilor. Oricum, n-ar strica putina transparenta si chiar comunicare intre administratori si jucatori in luarea unor decizii legate de dezvoltarea ulterioara a jocului, macar sub aspect consultativ...asa, ca o testare a pietei. Jucatorii noi vin, vad, pleaca (fata de anul 2005 piata jocurilor online s-a diversificat extrem)...baza sta tot in jucatorii vechi, care percep acest joc ca pe o comunitate iar multi dintre ei joaca (inca) in virtutea inertiei. O astfel de decizie, de a limita la 1(unu) numarul conturilor, ar insemna atit gonirea vechilor jucatori cit si a face si mai neactractiv pentru incepatori un joc care , oricum, sufera mult si la acest capitol. Nu vreau sa critic pe nimeni, sint doar niste observatii care se refera la evolutia ori involutia jocului, nu la vreo persoana ori grup de persoane. In speranta ca totusi schimbarile din aceasta runda vor fi pe placul jucatorilor, va urez sa aveti un an minunat si distractie placuta in noua runda!

P.S.: Tot n-am sa inteleg vreodata de ce se fac schimbari doar de dragul de a schimba ceva...
Acele reguli au fost postate acum o luna, daca nu esti in tema cu schimbarile nu inseamna ca altii nu stiu http://forum.thecrims.com/showthread...295#post217295
parerea mea este ca jocul o sa fie mai curat de acum, sa vedem daca o sa afecteze/imbunatateasca numarul de jucatori.