Quote Originally Posted by Gunhawk View Post
Ačių už idėjas, tikrai idomios ir norėčiau jog ir kiti prisidėtų prie idėjų diskusijos tai tikrai palengvintų atrinkti pačias geriausias mintis.

Asmeniškai aš naudojų kitą forumulę, bet tokią formulę man davė kiti aukštesnio rango crew nariai.

1. Mano manymu tai suletintų žaidimą ir žaidimas pasidarytų kurkas nuobodesnis. Rizika yra ,nes kai tave užmuša ar tau nepavyksta plešimas, tu prarandi gan nemažai statistikos ir zonos atveju pinigų, todėl žaidėjai yra tikrai atsargūs.

2. Pagrindinis žaidimo tikslas mano manymu yra užkelti kuo daugiau pagarbos, o pagarbą suteikia pinigai, taigi toks pinigų ir atspalvis kaip tu pavadinai

2.1 Gan nebloga mintis, bet mes jau esame turėja kekšyną kai galėjome naudotis kekšių paslaugomos, bet dėl kažkokių priežasčių tai yra panaikinta.

3. Gan nebloga mintis, pritariu. Seniau buvo sabotažas kai galėjai sunaikinti kažkieno turtą.

4. Atmink, kad nesvarbu kokia profesija žaidi, svarbu yra tai kiek pagarbos turi, todėl turėdamas didžiausią pagarbą busi kaip tas krikštatėvis. Bet mintis tikrai nebloga, bet kaip tai padaryti? Turi omenyje pridėti jam galios ir intelekto ?

4.1 Mano manymu tai suardytų gana daug gaujų, dėl šio pranašumo
2 ir 2.1 Esme kad verslas neduoda realiai juntamo pelno todel reiktu tu "renovaciju" Del keksiu buvo 1 is ideju, bet manau akivaizdziai sitoje vietoje reiktu keisti/tobulinti esama padeti

4 Tikslas padaryti bandita kuo naudingesni gaujai, bet kaip pavieni palikti balnsuota tarp kitu
4.1 daug gauju - daugiau gauju karu, nebutinai sitie bet reikia apciupiamo privalumo ji laikyti gaujoje ar gaujos vadu zudikas - zudo, verlinkas - suka versla, plesikas - plesia, savadautojas - savadauja, banditas sia akimirka nieko o galetu buti - gaujos zmogus


O cia toks klausimas-ideja: kodel nera skaiciuojamos zmogzudystes jei gaujos issipjauna, kad isskerdi tai raso o i statistika neisiraso