A ja myślę, że to wszystko zaczęło się psuć po zezwoleniu na multi, po zalegalizowaniu multi skończyła się gra zespołowa, każdy zaczął grać indywidualnie, przez co jedni zrezygnowali z gry a inni wyszli z założenia, że najlepszą taktyką będzie taktyka '10 kukiełek i ja', przez co gra straciła klimat, klimat gry zespołowej.

Ja osobiście, głównie z tego powodu przestałem 'pykać' w TC, nie chciało mi się siedzieć 24h na dobę przed kompem grając na dziesiątkach kont jednoczenie. Strata czasu, w przypadku niektórych osób - strata lat ;-)

Multikonta to jak RAK dla TC, zaczęły całą tą grę psuć od środka, a 'wyleczyć' już się tego raczej nie da. Jakieś 90% graczy nie wyobraża sobie TheCrims bez multikont (bo przecież od samego początku uczeni byli grać na multi) i to jest w tym wszystkim najgorsze. Pozostałe 10% graczy, może tylko o tym pomarzyć, a Ci starzy wyjadacze (wiesz o kim piszę) już nawet nie pamiętają adresu do tej gry =)

Ekipa z którą się grało, też ma wielkie znaczenie, więc w moim przypadku, jedyne co skusiło by mnie na powrót to ekipa z 5-6 edycji + zasady gry z tych edycji, co jest nie możliwe =)