Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 54 of 54
  1. #51
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ButoiuCuBere10 View Post
    Era logic wumihainio , ca daca nu e de +201 respect nu apare la atac
    Stai grav la logica ma baiatule, daca tu zici ca asta era logic


    Quote Originally Posted by ButoiuCuBere10 View Post
    Nu m-am referit la tine .. era vorba de o persoana , care in momentul de fata nu mai este in crew , tot din cauza caracterului infect ... deci unde e caracterul aici ? ... daca a fost integrat 1 jucator care a luat ban de 2 3 ori , a jucat cu bot etc etc ... nu prea se leaga regulile .. sau poate nu s-au legat cand a fost vorba de el dar asta nu o sa aflam....
    Cum ma? Sa scrii pe forum cu un iepure si sa nu ai curaj sa scrii numele altui jucator? Si sa mai vorbesti de caractere si alea alea, pe care cu siguranta nu le deti.
    Vad ca stii si motivul pt care numai este F1rsT Moderator, bravooo.A-le dracu caractere

    F1rsT e bot , nu joaca cu boti.
    Totusi, acest ban din ziua 62 trebuia dat pt Regula2 , adica 2 zile(DA ASTA NU CONTEAZA).Vorba aia "Mai greu e sa ramai decat sa ajungi pe 1",poate ca am deranjat pe cineva.


    WuM1ha1nho1vs 0 ButoiuCuBere10
    Romania1 vs 0 ButoiuCuBere10
    Grudge1 vs 0 ButoiuCuBere10
    CapaT1 vs 0 ButoiuCuBere10

    Eu as fi plecat, daca-s fi in locu' tau.Cel putin de pe Topicu' acesta..

    Acu sigur urmeaza o replica de un pepsi agitat.




  2. #52
    Guest

    Default

    aki imi place de tine da scoate semnatura aia

  3. #53
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Exclamation

    Quote Originally Posted by aK1n0S View Post
    Stai grav la logica ma baiatule, daca tu zici ca asta era logic




    Cum ma? Sa scrii pe forum cu un iepure si sa nu ai curaj sa scrii numele altui jucator? Si sa mai vorbesti de caractere si alea alea, pe care cu siguranta nu le deti.
    Vad ca stii si motivul pt care numai este F1rsT Moderator, bravooo.A-le dracu caractere

    F1rsT e bot , nu joaca cu boti.
    Totusi, acest ban din ziua 62 trebuia dat pt Regula2 , adica 2 zile(DA ASTA NU CONTEAZA).Vorba aia "Mai greu e sa ramai decat sa ajungi pe 1",poate ca am deranjat pe cineva.


    WuM1ha1nho1vs 0 ButoiuCuBere10
    Romania1 vs 0 ButoiuCuBere10
    Grudge1 vs 0 ButoiuCuBere10
    CapaT1 vs 0 ButoiuCuBere10

    Eu as fi plecat, daca-s fi in locu' tau.Cel putin de pe Topicu' acesta..

    Acu sigur urmeaza o replica de un pepsi agitat.



    Ba tu chiar nu te vezi ? ai niste basini in tine de cand ti-a dat si tie unu altu cate o flegma in par ... rau e cand se ajung tarani ca tine ma , nu mai e loc si pentru altii

    ps: hai ca nu mai scriu pe topicul asta (se pare ca nu e bine nici daca ajuti) , las pe ak1n0s sa se intrebe cu iepurii ( ala e 1 lucru bun )

  4. #54
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Prea mult offtopic.

    Locked.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •