Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7

Thread: Mam problem

  1. #1

    Default Mam problem

    Problem polega na tym że ktoś oprócz mnie zna hasło do mojego konta(nikomu go nie podawałem ani nic mi nikt nie przesyłał) i w nocy z 3 na 4 sierpnia mnie wyssał zgłosiłem to już.Ale problem polega na tym że zapomniałem do tego konta maila na którym je zakładałem i nie mogę nawet zmienić hasła :/ . Czy da sie jakoś odzyskać tego maila?? Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuje i pozdrawiam
    Last edited by xXLechUXx; 08-04-2008 at 09:26 PM.

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by xXLechUXx View Post
    Problem polega na tym że ktoś oprócz mnie zna hasło do mojego konta(nikomu go nie podawałem ani nic mi nikt nie przesyłał) i w nocy z 3 na 4 sierpnia mnie wyssał zgłosiłem to już.Ale problem polega na tym że zapomniałem do tego konta maila na którym je zakładałem i nie mogę nawet zmienić hasła :/ . Czy da sie jakoś odzyskać tego maila?? Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuje i pozdrawiam
    nie ma pewności, że ty to ty.

  3. #3

    Default

    Możesz spróbować dowiedzieć się u abuse o adres mailowy, ale hasło do maila musisz już pamiętać. Napisz PM do abuse i podaj id konta.

  4. #4

    Default

    Wielkie dzięki za odpwiedż ale jeszcze jak byś mógł to wytłumacz mi co to jest "PM".I gdzie mam napisać do tego abuse.

  5. #5
    Guest

    Default

    mnie takim sposobem ze ktoś znal mojego maila wyssał mi konto wiec nie wiem czy powiniecie podawać maile kont , a jak wlazł na maila ? ? odgadł przypomnienie hasła hahaha zal

  6. #6

    Default

    Dlatego adres mailowy konta zniknął z zakładki "rekrutuj" gdzie do tej pory można było go zobaczyć. Adres mailowy zostanie podany wyłącznie właścicielowi konta - co da się sprawdzić w logach. Wszystko ze względu na bezpieczeństwo graczy.
    PM - to prywatna wiadomość, napisz do 'Mororus' pm'a i opisz sprawę wg. wzoru raportu z Feedback'a.

  7. #7
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Wystarczy...W razie jakiś problemów to PM do mnie lub do Wenezuelo.

    Lock.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •