Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Default Yeni Sezona Nasıl Hazırlanıyosunuz ?

Aranızda iyi oyuncular var yeni sezona nasıl hazırlandıklarını merak ettim

ilk ben söliyim yeni sezon bugün 7'de başlıcak hemen girip account'larımı acıcam çumartesi sabaha başlıcam biraz bilet dolsun,çumartesi akşamına fed'ler 1500 stat olur diye düşünoyrum sonra çarşambaya kadar kasarım heralde ac'da bitince perşembe ve cuma account'ları süzerim

Guest

7 günde bir fk düşünüyorsun..7*4 = 28 Oyun günü yapar.İyi bir derece sayılabilir : ama galiba fazla adam kasıyorsun : 2 FK neden olmasın ?

Geniş düşünün : geniş oynayın

*** Bizde hazırlık mazırlık yok : girer takılırız .

Soru / 1 : Bu sezon kasayım mı ?
    - Dersler bitti sayılır : kasarsam fena..

Not / 1 : Herkese şimdiden başarılar dilerim..Türkiye'yi iyi temsil etmeniz dileğiyle

Bildiri / 1 : Sezon içinde adam olun : adam gibi oynayın : kafanızı kırdırtmayın !

Zaten 10 klon kascam olmazsa 12 klon 2 fk cıkartmam tek'le halletcem bu sfer

Guest

ister fazla klon kas ister az klon 10 dan az klonla 20. güne fk olamazsınız.

Guest

Heyecandan uyuyamıyorum.

Guest

Quote Originally Posted by LarryBird94 View Post
    Heyecandan uyuyamıyorum.
    oha :ç ,,,,

Guest

Lightbulb 27 Aralık 2008 12:00

11 clon kasıyorum 6 sı aktif şuan fed için =)

fk tamam zor da biraz abartılıyor bence =/

bu arada shekobad ne yapmış yaw, tüm hesapları listede tavşan modu diye bişey bilmiyor mu =)

http://img355.imageshack.us/img355/1009/shekobadqx6.jpg

Guest

Quote Originally Posted by Eliteman92 View Post
    11 clon kasıyorum 6 sı aktif şuan fed için =)

fk tamam zor da biraz abartılıyor bence =/

bu arada shekobad ne yapmış yaw, tüm hesapları listede tavşan modu diye bişey bilmiyor mu =)

http://img355.imageshack.us/img355/1009/shekobadqx6.jpg
    ban yer o yakında

Guest

12 klon kasın 16. güne fk sınız.. sürekli soyluyorum en az 12 kasın diye ama herkes yine 3 yada 6 ile baslıyo sezona.. ne kadar fazla hesap , o kadar fazla saygınlık

Guest

cok acaip hazırlıklar yaptık oyle boyle deil :ç 1000 tane clon actık odamıza 1.5 aylık yiyecek içeçek depo ettik :ç yeni pcler aldık son teknoloji :ç format cekildi pcye performans ayarı yapıldı daha hızlı kasmak için vdsl baglantsına geçildi odada 5 pc nasa üssü gib oldu vall :ç:ç sakamısınız lan siz ne hazılıgınaq uhaushaIHKJASLDJFKASDZKF (H)