Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Guest

    Default Otázka o penězích

    Zdravím, chtěl bych se zeptat zkušenějších hráčů, jak se dá dobře vydělávat. Protože nerozumím tomu, že někdo má minomet a nomex, zatímco já ve stejnou dobu třeba unáším. To tolik přidávají gangové loupeže nebo je na to nějaký fígl?
    Ještě bych se chtěl zeptat, jestli nevíte, jak mám vybavit svůj klub/párty/bordel, abych měl větší návštěvnost. Předem moc děkuju všem za odpovědi

  2. #2
    Guest

    Default

    No je to tak, gangové loupeže opravdu dávají několika násobně víc než solovky, tzn. že hráči, co kradou v gangu si můžou dřív koupit zbraně, děvky, kluby. Krom toho solovky jsou podle mě zmařený vstupenky, pokud chceš být lepší než do ted, a nechce se ti hrát s kuklama, tak se na solovkách vypracuj na směnárny a jdi shánět gang

    Co se týče návštěvnosti tvýho klubu, na tohle recept neznám. Zkušenější hráči jsou rádi, když mají klub sami pro sebe a nikdo jim tam neleze. Do tvýho klubu vleze někdo cizí možná tak když se objeví na hlavní stránce, protože všichni víceméně využívají svoje kluby. Zkus si spíš koupit budovy na drogy a nebo děvky, které vynášejí taky několikrát víc, než kluby a rave party.

  3. #3
    Guest

    Default

    No jo, to mám blbý, já jsem spíš opatrnější hráč, takže se bojim, že naletim někomu, kdo nabírá do gangu a mlátí a ten klub jsem chtěl využívat právě kvůli hledání vztahů.

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Doskin View Post
    No jo, to mám blbý, já jsem spíš opatrnější hráč, takže se bojim, že naletim někomu, kdo nabírá do gangu a mlátí a ten klub jsem chtěl využívat právě kvůli hledání vztahů.
    Tak popravde v klube kamarátov nenájdeš. Buď tam dostaneš alebo máš šťastie a prišiel si kúpiť len drogy.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •