Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Guest

    Default Killerov "odchod"

    Tak ako som už niektorým hráčom zvestoval na skype. Končím s touto hrou už nadobro. Ako s hrou samotnou tak aj s týmto fórom. Ak budete odo mňa niečo chcieť tak ma už bude veľmi ťažké zohnať. Takže touto cestou sa lúčim jednak zo súťažiacimi v tejto hre a jednak s ľuďmi čo ma tu poznajú. Pôsobím už v tejto hre skoro 4 roky takže poniektorý s vás si pamätajú na moje odchody. Tento je však posledný a definitívny a to s toho dôvodu, že budem bez netu na pár rokov. Prajem vám veľa šťastia a úspechov. Tak a odchádzam do zabudnutia a budem tam čakať na vás všetkých. We are there, we a waiting. Skype: bojovnickasvk

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by KillerSVKspy View Post
    Tak ako som už niektorým hráčom zvestoval na skype. Končím s touto hrou už nadobro. Ako s hrou samotnou tak aj s týmto fórom. Ak budete odo mňa niečo chcieť tak ma už bude veľmi ťažké zohnať. Takže touto cestou sa lúčim jednak zo súťažiacimi v tejto hre a jednak s ľuďmi čo ma tu poznajú. Pôsobím už v tejto hre skoro 4 roky takže poniektorý s vás si pamätajú na moje odchody. Tento je však posledný a definitívny a to s toho dôvodu, že budem bez netu na pár rokov. Prajem vám veľa šťastia a úspechov. Tak a odchádzam do zabudnutia a budem tam čakať na vás všetkých. We are there, we a waiting. Skype: bojovnickasvk


    killere pravda už si to říkal moc krááát

  3. #3
    Guest

    Default

    Dávám Killerovi rok, maximálně dva

    Zatim se měj killere, jsem ti moc vděčenej

  4. #4
    Guest

    Default

    Tak dal som to do druhého topicu aby sa to tam neplietlo so súťažov.
    V každom prípade killer veľa šťastia i keď moc neverím že sa tu neukážeš ešte.

    BTW: To ideš do afriky keď budeš bez netu pár rokov alebo ideš ťažiť ropu na severný pól ? :-d

  5. #5
    Guest

    Default

    tak papa killer ...vela stastia aj v real zivote

  6. #6

    Default

    jetli killer na dobro odesel tak ja budu premierem

  7. #7
    Guest

    Default

    modrej nebo oranžovej premiér?

  8. #8

    Cool

    beranovej...

  9. #9
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Keby sme tu nemali toľko tých "sticky" threadov, tak by som si tento thread aj s killerom vyvesil ako V.I.Lenina, pretože podobne ako furions aj Killer je večne živý!

    Tak by tu potom s nami prebývala aspoň jeho ikona aj v čase jeho neprítomnosti. Prípadne,keby išiel okolo, tak by niečo mohol pripísať o svojom odchode z internetu do praveku. Trebárs aj email, nielen skype.

    Pokiaľ je to teda ako vravíš vážne killer, tak v každom prípade samozrejme, že to bude škoda teda a mohol by si si niekedy nájsť cestu a na sekundu sa ohlásiť. Však z teba neubudne, keby si sa tu zjavil aj napriek rozlúčke!

    Veľa šťastia

    M.

  10. #10
    Guest

    Default

    hm ... vy mu to někdo DOOPRAVDY věříte?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •