Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7

Thread: pub/klub

  1. #1
    Guest

    Default pub/klub

    witam, mam problem z pubem, jest napisane ze zarobilem 7000 na wejsciowkach i drugie tyle na dragach, a odebrac moge jedynie 1600, czemu tak jest? i te 14k ktore zarobilem nie poszlo tez na moje konto, bo mam tyle ile mialem

  2. #2
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Po jakiej cenie wystawiłeś towar?

    Możliwe ,że uzyskałeś 7k na wejściówkach i 7k na towarze, lecz cena towaru ,którą ustawiłeś była o wiele mniejsza od ceny za jaką towar kupiłeś. W tym przypadku saldo zarobku na towarze to liczba ujemna.


    Na powyższym rysunki to co masz zaznaczone na czerwono to dochód z dragów. Natomiast zysk musisz obliczyć za pomocą tej formułki:

    [cena sprzedaży w klubie - cena kupna u dilera = zysk]
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  3. #3
    Guest

    Default

    no okej, ale ja towar sprzedaje drozej niz u dilera!! i teraz znowu to samo, kolejnych kilka osob weszlo do mojego pubu kolejne 7k zarobilem na wejsciowkach a do odebrania caly czas 1600... no zaczyna mnie to draznic

  4. #4
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Wklej screena to pomyślimy.
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  5. #5
    Guest

    Default

    o wlasnie tak.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Byłbym zapomniał - przynajmniej kiedyś tak było ,że kasa za towar trafiała od razu do ciebie - natomiast kasę za wejściówki zbierało się właśnie poprzez kliknięcie w przycisk.

    Poczekajmy jeszcze na jakieś inne opinie na ten temat.
    Last edited by xDanseMacabrex; 02-14-2009 at 01:20 PM.
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  7. #7
    Guest

    Default

    Tak jak post wyzej

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •