Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 40 of 40

Thread: FK...

  1. #31
    Guest

    Default respect

    va rog sami spuneti si mie daca se poate cu care drog faci cel mai mult resp va rog sami dati email daca puteti pe [email protected] multumes

  2. #32
    Guest

    Default

    Cu care vrei ...
    Te referi la cladiri ?

  3. #33
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by claudiuc931 View Post
    va rog sami spuneti si mie daca se poate cu care drog faci cel mai mult resp va rog sami dati email daca puteti pe [email protected] multumes
    De obicei Special k.

  4. #34
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by claudiuc931 View Post
    va rog sami spuneti si mie daca se poate cu care drog faci cel mai mult resp va rog sami dati email daca puteti pe [email protected] multumes

    Cel mai profitabil drog este Special K ,eu iti sugerez sa iti cumperi claridi de SK pe cont si sa lasi sa produca ,iar daca vrei respect, iti trebe iepuri ( conturi secundare ) si sa dai spargeri in limita bunului simt ( adica sa mai dormi,sa mai iesi la aer ) :P


    [Bafta !

  5. #35
    Guest

    Default

    nelutzu, imi dai voie sa zic ca opiumu e cel mai profitabil ? :S

  6. #36
    Guest

    Default

    da... tu sti mai bine eu ma refer la cladiri (dak stai sa calculezi pe sk scoti cel mai bun profit)

  7. #37
    Guest

    Arrow

    so.. cand va fi urmatoarea *conferinta* kirk ?

  8. #38
    Guest

    Default

    De Craciun .

  9. #39
    Guest

    Default

    opiumu e cel mai profitabil in momentul actual !

    asta daca stii sa calculezi ...

  10. #40
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by GmbH View Post
    Gandesti bine intr-un fel dar sa stii de la mine : cei din crew care sunt pe romania nu pot sa dea o parere mai departe unui developer si acela sa o puna la pool. S-au incercat in multe sensuri de a se schimba cu putin TC`u dar nu s-a reusit nimik ptr ca degeaba tu vi cu o idee ca ea nu se va pune in practica nici1. Treaba merge in felul urmator pe tc de exemplu : se cere sa se voteze ptr a scoate fk`u. Multi or sa fie de parerea ca fk`u nu e bun ptr joc, si putini or sa fie pe partea cu fk`u. Fi tu sigur ca "pool-urile" astea sunt doar de forma, ptr ca developeri au o echipa de manageri in spate si nu fac ceea ce vor ei chiar daca faci si chestiile astea ciudate gen : pool


    Afaceri ?? ****
    Hai sa-ti zic inca ceva
    Desi jocu asta cere sa aiba jucatori +18 daca stai putin si te uiti in joc observi ca majoritatea sunt copii. Cum vrei tu sa gandeasca un copil chestii dastea manageriale ( daca vor fi implementate in joc ) ? Stai relax si dai un search pe google dupa alte jocuri de gen si vei vedea ca o sa gasesti altceva.
    Raspunsuri :
    1.Se mai intimpla si minuni De exemplu butonul de ignore , a carei idee mi-a apartinut si chiar beneficiez din plin de linistea pe care o poate aduce acesta . Nu doresc sa ma laud cu paternitatea acestei idei ,a fost doar o preluare de pe messenger , dar chiar se mai intimpla ca unele din ideile noastre sa fie considerate bune si sa fie puse in practica ;
    2.Cu atit mai mult ...ori au sub 18 ani si acordul parintilor si in acest caz parintii ii pot ajuta ,ori au peste 18 ani si trebuie sa-i duca capul si singuri .Oricum ar fi , daca s-ar descurca ar demonstra ca nu incalca limita de virsta sau derogarea de la aceasta . In plus , jocul ar avea si o latura educationala in ramura managementului , iar asta nu ne strica nici noua ,celor majori si vaccinati . Cit priveste search-ul ala pe Google , tocmai aici e cheia...schimbarile ar trebui sa fie originale ,nu "imbunatatiri" preluate din alte jocuri . Iar "gasca de admini" ar putea chiar sa-i incurajeze pe cei care vin cu idei bune care vor fi puse in practica in viitor prin ...premii in credite ,sa zicem...mai ales ca unele idei ar putea fi aplicabile si in cazul asa-numitului TC 2 .
    In alta ordine de idei , nu stiu cit de buna a fost ideea mea cu "chestii dastea manageriale" ,dar oricum cred ca e mai bine asa decit sa vad un pix si sa spun ca e stilou ,sau sa denumesc generic feriboat orice chestie care pluteste pe apa ,fie ea coaja de ou sau barca de pescuit . Asadar ,in cazul acelor poze care fragmenteaza jocul nu doar intrebarile sint stupide ,ci si raspunsurile ...si aici ne putem intoarce la prima problema. Majoritatea jucatorilor au cerut scoaterea acelor intrebari ,dar in zadar...asa ca sint de acord cu afirmatia ta ca , in general , "pool-urile astea sunt doar de forma" ...noroc ca exista doua-trei exceptii care dau sperante ca jocul ar putea deveni la fel de amuzant ca in urma cu 3 ani...Cu sublinierea ca intradevar ,cei care jucau TC in acea perioada erau majoritatea oameni de alta factura , iar asta ma duce imediat cu gindul la necesitatea elaborarii unui set de reguli mult mai restrictive in privinta celor carora le este adresat acest joc .

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •