Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 39 of 42 FirstFirst ... 293738394041 ... LastLast
Results 381 to 390 of 414
  1. #381

    Default

    Quote Originally Posted by QbaWPR View Post
    Mam pytanie.jak zakonczyc granie w TC.poprostu mam sie wylogowac i juz wiecej nie wchodzic ?? dzieki z gory za odp.
    Dokładnie tak!

    Quote Originally Posted by tomek22145821432 View Post
    Witam!
    Otóż tak zagrałbym jeśli były by wprowadzone następujące zmiany:
    1.powrót starego systemu broni.
    2.Forty Forty I jeszcze raz forty!
    3.Po co te bonusy?! Usuńcie to bo to kit jest.
    4.Multi? Tylko nie multi. Teraz to każdy na multi gra i właśnie dlatego gra staje się coraż bardziej nudna i monotonna.Ograniczenie do 2-3 kont albo wyemilinowanie(<<<dobrze napisałem?) tego multi ale to chyba raczej nierealne dla TC.
    5.Weźcie końcu te bugi naprawcie przecież teraz połowa graczy gra na bugach
    Dziękuje.
    1. Nie przywrócą go.
    2. Forty akurat wróciły, od bodajże 26 rundy można je robić ;D
    3. Po to żeby memox zed i ebichujman trzepali więcej kasy - proste.
    4. Dokładnie, nierealne xD zle - wyelminowanie ;p
    5. Nie wiem nic o żadnych bugach - nie gram.

  2. #382
    Guest

    Default

    ja skonczylem sam nie wiem jak ;(( xd

  3. #383
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Najlepiej jest zająć się czymś ,co może nam przynieść jakieś korzyści bardziej atrakcyjne niż "sława" w TC.

    Jakieś przyszłościowe zajęcie powiązane z naszymi planami i zainteresowaniami - zawsze można zarobić, zdobyć doświadczenie bądź poznać jakichś wpływowych ludzi w danej dziedzinie = kontakty = bardziej pewna przyszłość.

    Czas płynie i się go nie cofnie - a życie ma się tylko jedno

    Powodzenia
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  4. #384
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Poland
    Posts
    25

    Default

    2 lata temu obiecałem sobie, że już nigdy nie wrócę do tej gry. 17 edycja była moją ostatnią. Dziś wszedłem sobie na thecrims i powróciły stare wspomnienia, myślałem nawet przez chwile o powrocie do gry ale zaraz są wakacje, czas zwiedzić znowu świat a nie gnić przed monitorem.
    Mimo, iż dopiero 17 edycja była dla mnie najbardziej korzystniejsza, to jednak te wcześniejsze bardziej utkwiły mi w pamięci (szczególnie te przed 10).

    Jednak teraz oglądając stare archiwa spzed 2/3/4 lat widzę jakim czasami szczylem byłem, nie miałem pojęcia o pewnych sprawach, dużo rzeczy, które robiłem w dużym stopniu nie pamiętam a kilka z nich było w sumie naprawdę głupich. No ale może kiedyś tam sobie jeszcze kliknę na rabunek i obrobię staruszkę.

    Kiedyś...
    PAForever

  5. #385
    Guest

    Default

    JA tam sobie wbilem tylko na glowna strone i nawet nie zakorcilo mnie zeby sie zalogowac wiec jest dobrze

  6. #386
    Guest

    Default

    hahaha a ja sie zalogowalem;d jako ze gre zaczynalem jakos 3-4 eda pamietam wtedy byla to radocha i gralem tak zeby byc najlepszy w klasie potem gdy sie to udalo zaczalem poznawac jeszcze w tamtych czasach an skwerku ludzi i wciagnieto mnie do killarmy nawet pamietam nick lidera wiruss albo przez jedno s to byly fajne lata;p ale teraz bym nie wrocil bo nie ma tamtych ludzi i glownie dla nich gralem

  7. #387
    Guest

    Default

    Jak by nie te kukly można by było jeszcze jako tako pograć gram chyba od 3 ed a przestalem od 9 chyba zacząłem nie dawno od nowa i juz mam ponad 1k respa... Kiedyś to ciężko było ubic 250 respa, a teraz?? Teraz to w 15 min mam 500 respa... Można by wprowadzic takie cos jak ulepszenie broni czy uczyc siie poslugiwania jakąś bronią... No to chyba juz tyle...

  8. #388
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Piter1236 View Post
    Jak by nie te kukly można by było jeszcze jako tako pograć gram chyba od 3 ed a przestalem od 9 chyba zacząłem nie dawno od nowa i juz mam ponad 1k respa... Kiedyś to ciężko było ubic 250 respa, a teraz?? Teraz to w 15 min mam 500 respa... Można by wprowadzic takie cos jak ulepszenie broni czy uczyc siie poslugiwania jakąś bronią... No to chyba juz tyle...
    piter, ternowanie obrazen broni juz jest

  9. #389
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Piter1236 View Post
    Jak by nie te kukly można by było jeszcze jako tako pograć gram chyba od 3 ed a przestalem od 9 chyba zacząłem nie dawno od nowa i juz mam ponad 1k respa... Kiedyś to ciężko było ubic 250 respa, a teraz?? Teraz to w 15 min mam 500 respa... Można by wprowadzic takie cos jak ulepszenie broni czy uczyc siie poslugiwania jakąś bronią... No to chyba juz tyle...
    Code:
    Runda 5  
    1.  Sc0rp0w
    Dictator
    Respekt: 73584700
    
     
    2.  d3vilo
    Padrino
    Respekt: 66300000
    
     
    3.  Ultrak1ll3r
    Consigliere
    Respekt: 60138600
    
     
    4.  SpeedXP
    Mafioso
    Respekt: 37719000
    
     
    5.  Dictator
    Kingpin
    Respekt: 28005200
    Bardzo trudno było "ubic" 250 respa xD ponad 1k masz? Rewelacyjny wynik... To co proponujesz juz jest wprowadzone od jakiegoś czasu...

  10. #390

    Default

    Quote Originally Posted by Piter1236 View Post
    Jak by nie te kukly można by było jeszcze jako tako pograć gram chyba od 3 ed a przestalem od 9 chyba zacząłem nie dawno od nowa i juz mam ponad 1k respa... Kiedyś to ciężko było ubic 250 respa, a teraz?? Teraz to w 15 min mam 500 respa... Można by wprowadzic takie cos jak ulepszenie broni czy uczyc siie poslugiwania jakąś bronią... No to chyba juz tyle...
    250 respa ? kozacki wynik

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •