Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Thread: mal alımı

Guest

Quote Originally Posted by SiNeMS View Post
    evet ama bn bunu daha once yazmıştım
    Önemli olan sonuç olarak cevaba ulaşmış olman

Guest

aslında hala kafamda bi soru işareti var siz dionuz ki klonlarla mal depola gemi gelmeden öncede as adama sat,bnde diyorum ki ne gerek var klonla kopyalamaya gemi gelmeden önce as adamın kendisiyle bizzattüccardan mal alıp(butun paramızla)gemi gelincede satsak aynı kapıya çıkıyo çünkü klondan kopyalayıncada as adamdan aynı para gidiyo tüccardan alıncada aynı gidiyo.yanlız bi nokta var tüccardan mal alırken saygınlık düşüyo ama klondan kopyalayınca asın saygınlığı düşmüyo bugun farkettım yoksa bunun içinmi herşey

Guest

as adamında ki 15 kez uyuşturucu almanın bittigini düşün? bu sırada klonunla almaya devam edebilirsin.ayrıca klonunda ki binalar mal üretir onları atarsın asına.Oyle bişeyde yok sanırım sen farketmedin düştüğünü

Guest

15 kez alma niye bitsin ya bi kerede alırız bütün paramızlamesela yarın gelcek gemi bizdede 10.000.000 $ var gemi ghb alcak gireriz tuccara yazarız 500000 ghb alırız 0 $kalırertesi gün gemi gelincce aynen limana

Guest

Öyle olmuyo işte.Geminin geleceğini sadece sen öğrenmiyosun herkes öğreniyo.Bu nedenle az çok ne bulursan almak zorundasın.

Guest

konuyu acan arkadas cevabı aldı sanırım

Topic kilitlenmistir.