Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Guest

    Default Szukam pewnego gangu!!

    Witam, Mam 19 lat. Kiedyyyys z 2-3 lata temu pogrywalem w TheCrims, bylem w KillArmy byl to bardzo dobry gang w ktorym dobrze sie ze wszystkimi wspolpracowalo chodzi mi tutaj o napady grupowe itp. Zamierzam zaczac znowu grac poniewaz aktualnie pracuje zagranica i mam duzo wolnego czasu i z nudow chce caly ten czas poswiecic tej przy tej grze!!
    Dobry, pewny gang to polowa sukcesu!
    Nawet nie pamietam jaki mialem wtedy nick... chyba pritx..... nie jestem pewien((
    do gangu wkrecil mnie MONSTE (grasz jeszcze??) ....
    Da sie cos zrobic?;p

  2. #2
    Guest

    Default

    teraz podobno wszyscy graja sami, robia po 500 kukiel i tak se napadaja calymi dniami.

  3. #3
    Guest

    Default

    jeżeli szukasz gangu to będzie trudno.. na skwerku nawet nie szukaj bo sam wiesz co może się stać jedyne co to poszukaj jakiejś zaufanej ekipy, która Cię wkręci drugi sposób to tak jak wyżej już napisano, zrób kukły i miej swój własny gang.

  4. #4
    Guest

    Default

    W tej grze nic nie jest pewne Proponuje zaczac szukać wśród znajomych z okolicy a pozniej zawsze mozna korzystac ze skwerku

  5. #5
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Poland
    Posts
    25

    Default

    Quote Originally Posted by cypis View Post
    W tej grze nic nie jest pewne Proponuje zaczac szukać wśród znajomych z okolicy a pozniej zawsze mozna korzystac ze skwerku
    Ta, skwer to jest to, zawsze dobra ekipa.

  6. #6
    Guest

    Default

    FreeCredo, na skwerku to sobie poszukaj ofiar , jesli chodzi o gang, to poprzednicy maja racje- zrob z 500 kukiel i sobie napadaj, lub rabuj. jak wolisz,ale napadanie = wieksza zabawa

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by FreeCredo View Post
    KillArmy byl to bardzo dobry gang
    taaa..

    hahaha

  8. #8

    Default

    freecredo i kill army, hmmm takie ciekawe połączenie. kliczuś? ;D
    wiem, że nie, pytanie retoryczne

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •