Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9

Thread: otazka

  1. #1
    Guest

    Default otazka

    ked dlhsie nehram ... je mozne ze sa mi zastavy cas ... napr nehral som dva dni ... dneska som sa logol a mam 54 energy ... za 8 crims dni sa mi nic nedoplnilo ?

  2. #2

    Default

    ne je to asi opet bug nekolikrat spravovan

  3. #3
    Guest

    Default

    Jo ZIgac je to star bug. Scasu na cas sa to stane aj mne. Je dobre pred odlogovanim si dat metadon a raz si fetnut a potom by to malo ist

  4. #4

    Default

    hmm a zbytecnej tiket v pr...

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    hmm a zbytecnej tiket v pr...
    DELI

  6. #6
    Guest

    Default

    ...mne treba nenabihaj drogy z budov ani defky kdyz sem v base treba a dnes prez vecer z 900k som mnel 1kk ale ty budovy uz mam hodne dlouho a kdyby kazdy den to daloaspon tech 100k tak bych toho mnel mit o ohdne viac..

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by xXxPlayboysSxXx
    ...mne treba nenabihaj drogy z budov ani defky kdyz sem v base treba a dnes prez vecer z 900k som mnel 1kk ale ty budovy uz mam hodne dlouho a kdyby kazdy den to daloaspon tech 100k tak bych toho mnel mit o ohdne viac..
    asi toho mas vela )

  8. #8
    Guest

    Default Vězení

    Sakra.... sedím. Tak jsem se rozhodl si koupit kredity. Všechno jsem udělal správně. 4pětky v pr... a nestalo se vůbec nic Pěkně mě to sere. Takhle se tahají z lidí peníze. Jinak kolik musím zaplatit dozorci, aby mě pustil zkusil jsem 5táců a začal mlet co si, že čoko prachy nebere nebo tak něco...

  9. #9
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default Re: Vězení

    Quote Originally Posted by foppa13
    Sakra.... sedím. Tak jsem se rozhodl si koupit kredity. Všechno jsem udělal správně. 4pětky v pr... a nestalo se vůbec nic Pěkně mě to sere. Takhle se tahají z lidí peníze.
    dobře si přečti některé jiné příspěvky tady na fóru, už se tu o tom několikrát debatovalo.

    Quote Originally Posted by foppa13
    Jinak kolik musím zaplatit dozorci, aby mě pustil zkusil jsem 5táců a začal mlet co si, že čoko prachy nebere nebo tak něco...
    Musíš zaplatit cca 501 krát tvůj respekt [v dolarech]

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •