Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Guest

    Default Ajunge! - (aveti decenta sa nu stergeti)

    Va salut!
    Din cand in cand imi place sa mai intru pe cont sau sa citesc forumul. Observ ca dupa atata timp numele meu inca este târât prin mocirla. Nu vreau sa mai dezgrop mortii dar vreau sa inteleaga si altii ce si cum s-a intamplat. Admin m-a facut nookies, am crescut odata cu jocul si am avut ocazia sa cunosc oameni deosebiti, sa traiesc momente deosebite si sa leg prietenii care probabil vor dura foarte mult timp.
    Intr-o zi am primit o oferta de job de nerefuzat in afara tarii. Am anuntat pe cine trebuia despre plecarea mea dar din pacate nu am putut anunta toti jucatorii si asta e greseala mea. Acolo unde am ajuns nu aveam acces la internet deoarece era foarte foarte scump. Intre timp cineva si-a croit drum catre memox si zed (nu ma intereseaza cum). M-am intors de-acolo si, brusc, am devenit o amenintare. Ce faci atunci cand esti aproape de a deveni admin si se intoarce vechiul admin!?! Ce ar face foarte multi - incerci sa-l elimini. Cum? Hai ca toti cunoastem metodele. In fine, asta a fost si nu con**** pe nimeni si mai important nu port pica nimanui.
    Nu am fost un jucator stralucit de crims, nici un admin desavarsit in schimb am reusit, impreuna cu multi altii, sa depasim monitoarele si tastaturile si sa ne intalnim. A fost greu prima data. Apoi s-au legat prietenii, s-au si casatorit oameni (care s-au cunoscut aici), se iesea la fotbal, aveam numerele de telefoane, cu alte cuvinte creasem o comunitate care comunica nu numai prin intermediul internetului si a telefoanelor. A fost minunat iar daca ar fi sa o iau de la capat as face la fel. Fara regrete! Mai ales gratarele si partidele de paintball )
    SadAngel nu stie povestile de la nimeni. El a fost mereu si va ramane mereu in lista mea de messenger si daca stie ceva stie de la mine. Kirk, nu-s povesti! Chestiile astea se intampla numai ca trebuie sa cunosti oamenii potriviti. Iar daca tot spui de "gashca" de la Constanta pot spune si eu de familia pe care ti-ai creat-o aici (vezi kartusica).
    Te rog frumos sa nu-mi mai incluzi numele in depresiile si in presupunerile tale. Sunt deschis la dialog iar daca vrei sa afli ceva (ca sa nu mai presupui) poti afla de la mine.
    Stii care-i cea mai mare realizare a mea in jocul asta? Faptul ca mi-am postat poza oriunde si oricand si ca m-am intalnit cu oricine din jocul asta oriunde si oricand fara sa-mi fie teama, ba din contra ma duceam cu placere. Adica am avut un contact real cu multi dintre cei care jucau atunci. Intr-adevar erau alti oameni, asta a fost norocul meu.
    Multumesc si sper sa nu stergi post-ul asta.

  2. #2
    Guest

    Default

    kirk pwned XD

  3. #3
    Guest

    Default

    no comment mugure. alte vremuri, alti admini, alti jucatori. pacat ca in timp s'a pierdut notiunea de "respect". multi de aici ar arunca noroi pe oricine daca le'ar aduce un oarecare avantaj, indiferent de natura lui

  4. #4
    Guest

    Default

    Nu pot sa spun Muguru ca ai profunda dreptate . Nu am prins generatia voastra , dar pot sa spun ca acum .. nu se mai leaga prietenii adevarate pe thecrims . Toti sunt cu ochii sa se apropie de tine sa te milkuie . Toti se injura ca la tiganii de stau cu corturile sau mai rau . Nu este Frumos .!

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by WeAreBF View Post
    Nu pot sa spun Muguru ca ai profunda dreptate . Nu am prins generatia voastra , dar pot sa spun ca acum .. nu se mai leaga prietenii adevarate pe thecrims . Toti sunt cu ochii sa se apropie de tine sa te milkuie . Toti se injura ca la tiganii de stau cu corturile sau mai rau . Nu este Frumos .!
    Unii mai fura si parole xD Oricum toti suntem de vina pt ce a ajuns jocul asta ... dar na,ce s aface.Asa e romanu`xD

  6. #6
    Guest

    Default

    tine de buna sau proasta crestere , de mentalitate , de nivelul inteligentei ... e foarte mare diferenta intre generatii ... din ce in ce mai rau

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    tine de buna sau proasta crestere , de mentalitate , de nivelul inteligentei ... e foarte mare diferenta intre generatii ... din ce in ce mai rau
    Exact,nu toiata lumea are iq 100 + 10 facultati,8 masteruri si 7 doctorate,al optulea fiind in curs ca si Fălică (flex)

  8. #8
    Guest

    Default

    Alt topic, alte discutii, alte certuri dar acelasi sfarsit

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •