Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
    Guest

Angry Yanlış anlaşılma üzerine banlanma

Aynı modem üzerinde farklı bilgisayarlarda kuzenim ile ben giriş yapıyoruz ama sürekli ip hatası verip atıyordu ancak bu sefer "Abuse" kullanıcısı tarafından ban yedik nasıl ispatlanıyorsa ispatlayalım o kadar emek boşa gidecek ona üzülüyorum başka bişey değil. Gerekli işlemleri yapılsın lütfen ban ortadan kaldırılsın rica ediyorum.

Guest

yardım edecek hiç kimse yokmu sitede (moderatörler , adminler ) illa oynamayı bırak diyorsunuz yani

Guest

Tek bir modemin varsa tek bilgisayar kullanarak yada aynı hesaba 2 bilgisayar üzerinden bağlanmalısın sadece . Yani senin yaptığın kurallara aykırı ban doğrudur ve iptal edilmez . İyi Oyunlar ..

Guest

tamam iyi hoşta bizi uyarması gerekmiyormuydu sistemin veya sistemin onlara karşı yapılan bi feedback i olması gerekmiyor mu bence yapılan sistemde yanlış ayrıca benim muhattabım siz değilsiniz banlandığı zaman yazıldığı gibi "Abuse" ile görüşmek istiyorum ben o kadar parada yatırdım oyuna demekki böyle saçma şeylere para yatırmamak gerekiyormuş anladım iyi bi ders oldu bana bu arkadaşlarım oynamak falan isterlerse onlara çok güzel bir şekilde tavsiye ederim!!!! ben bu oyunu sağolun ilgi ve alakanıza baylar

Guest

Kural ihlali yapmışsın ve cezası ban ne var bunda

Guest

mclorf , robbery , Luckyslevin bu hesaplara aynı internet kullanılarak girilmiş daha neyin peşindesin

Guest

tamam da aynı interneti kullandık aynı bilgisayarı kullanmadıkki ben yukarıda söylediğimi söyledim zaten senin gibilerle tartışıp vaktimi boşa harcıyamam zaten ama sonuç olarak sistem YANLIŞŞŞŞŞŞŞ bu kadar basit

Guest

Haklısın dostum insan ev arkadaşıyla yada kardeşiyle farklı bilgisayardan oynayamadıktan sonra ne anladım ben o oyundan bu sistem çok oyuncu kaybettirir yönetimde ilgilenmiyor sanırım bende arkadaşımla oynamak için üyelik açtım ben açtım o açamadı moderatöre mail attım konu açtım ilgilenen yok böyle saçma bi sistemmi olur ben tek oynayacaksam ne diye oynayacam bunu hileye önlem için böyle yapılıyor sanırım ama kaş yaparken göz çıkartmışlar anlaşılan.

Guest

Banlarla ilgili sorunları supporta rapor ederseniz sevinirim.