Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5

Thread: Intrebare

  1. #1
    Guest

    Default Intrebare

    Cum pot dona bani altui jucator ?

  2. #2

    Default

    Salut, nu poti dona bani unui alt jucator.
    TheCrims.com Crew

  3. #3
    Guest

    Default

    mersi de raspuns...am pus aceasta intrebare, deoarece in joc vorbeau unii, cum ca "doneaza skill si bani". Sunt nou, deci nu stiu chiar foarte multe despre acest joc

  4. #4
    Guest

    Default

    Nu se pot dona bani . Cu skilul este alta poveste si il poti dona cuiva atacandu-l sau lasand sa fii atacat si sa castigi.Atata tot ca pe strada majoritatea care zic ca doneaza au mai mult skill decat declara si defapt ei fac rost de skill de cei care cred povestea ) Spor la joc !

  5. #5

    Default

    Poti face altceva. Vorbesti cu cel caruia ai dori sa-i donezi bani sa bage un anumit tip de droguri in clubul sau, la pret maxim. La fel, si biletul de intrare sa aiba pret maxim (200$) Apoi iti reincarci energia numai din acel club, bineinteles cu drogul respectiv. Pentru optimizarea acestui transfer indirect de bani lasi adictia sa creasca (nu folosesti metadona si nici nu treci pe la dezintoxicare). Bineinteles, suma cistigata din acest transfer este mica, aproape modica...dar daca mergi pe principiul "mai bine mai putin decit deloc", macar poti spune ca ai incercat sa ajuti. Oricum, succes!
    Last edited by SadAngell; 09-05-2012 at 05:16 AM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •