Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2

Thread: Buna Ziua!

  1. #1
    Guest

    Thumbs up Buna Ziua!

    Buna ziua, gasca de admini!

    AM citit regulamentu si sunt multumit ca va faceti treaba!
    AM jucat cu numele de SerasPauL si 4PVP celalalt cont.

    Vreau sa stiu daca exista posibilitatea debanarii unui cont.
    SerasPauL e principal iar 4PVP e iepurele. Asa e la moda sa ai si un iepure.

    Inca ceva, daca se intra cu 2 conturi de pe acelasi Ip, si nu se fac actiuni intre ele, poti sa te joci pe ambele?
    EU am facut tranzictii, ma-m atacat cu iepurele si il foloseam pt GA-uri.

    Acuma o mica istorie, SerasPauL - cont princilal, jucat de cel care scrie acum. 4PVP - fostul cont al fratelui meu. Daca va uitati am facut actiuni doar in ziua 30, deoarece a zis sa iau eu skill sa fac de gb.

    Ultima intrebare pentru echipa de admini: Daca reincep iar, pot sa reincep si eu si fratele meu? Pe 2 conruri, fara actiuni?

    Multumesc anticipat pentru timpul acordat, si sper sa imi dati un raspuns cat de repede.

    Cu respect SerasPauL!

  2. #2
    Guest

    Default

    Salut,

    Imi pare bine ca ai recunoscut si ca nu ai venit cu scuze penibile, daca intre conturi au fost actiuni banul ramane, desigur, poti incepe de la zero si nu vei fi banat daca vei respecta regulamentul.
    De pe acelasi ip se pot loga 2 conturi cu conditia de a nu exista nici o actiune intre conturi, prin asta ma refer fara atacuri, fara spargeri in gang, tranzactii sau folosirea unuia dintre conturi pe post de iepure pentru a induce in eroare jucatorii sau a castiga un avantaj. Evident ca exista si riscuri, eu de obicei va sfatuiesc sa folositi doar un singur cont, dar daca doresti sa joci esti rugat sa imi lasi un PM cu noiile conturi pentru putea fi supraveghiat, distractie placuta.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •