Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Guest

    Default problem , awaria - zadanie z uliczki !?

    problem z zadaniem z uliczki "uczelniany kac."

    Uczelniany kac.
    Pomóż uczelnianej drużynie piłkarskiej odnaleźć ich zaginionego ziombalasa oraz ich szwankującą pamięć.

    "Widzisz tych ziomalasów za mną? Wszyscy należą do jednej drużyny piłkarskiej i wygląda na to że mają problem. Wczoraj mieli melanż, świętowali zwycięstwo w meczu przeciwko leszczom z południowej części miasta. Niestety balowali tak bardzo że wszystko wymknęło sie z pod kontroli. Tak naćpali sie pigułami, że nie pamiętają niczego. Obrabowali kilku lokalnych dilerów konsumując odrazu towar, obrabowali nawet kilka klubów. Co najgorsze, jeden z ich najlepszych obrońców ma kłopoty, typ obok, ten łysol otrzymał sms oznajmiający że wiszą rosyjskiemu handlarzowi dragów spory hajs - milion dolców, muszą oddać w ciągu tygodnia albo ich obrońca będzie wąchał kwiatki od spodu. Jeśli dobrze znam ruska reszta drużyny również pożegna się z życiem jeśli nie zapłacą w wyznaczonym czasie.
    Najpierw skołuj dla nich nieco broni i pancerzy by mogli zacząć gromadzić hajs za pomocą działalności przestępczej."

    Daj mi następującą broń(nie) (aktywne bronie nie liczą się):
    5 Kij baseballowy
    2 Shotgun
    1 Snajperka
    7 AK 47
    3 Uzi
    5 Glock

    Daj mi następujący pancerz(e) (aktywne pancerze nie liczą się):
    15 Kurtka skórzana
    -------------------------------------------------------------------------------------------------

    Niestety mam wszystkie potrzebne rzeczy (nie aktywne) a nie zalicza mi zadania dlaczego !??

    ok wporzadku nie doczytalem
    Last edited by rootek; 03-25-2013 at 04:40 PM.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Ok, więc zamykam

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •