Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Guest

    Default Ban - Unban - Znowu Ban I znowu unban

    Witam mam pytanie co do gracza

    xWeAreStarS

    ID: 16205723
    Data rejestracji 2012-12-17

    Na poczatku rundy dostał bana za rule 5.

    5. Wszystkie akcje muszą być dokonane przez Ciebie obecnego przy komputerze. Każde sterowanie musi być wykonane przez klikanie myszką komputerową. To znaczy również, że manipulowanie adresem URL poprzez edycję w przeglądarce jest zabronione. Dodatki do przeglądarek ingerujące w grę są zakazane.
    Potem o dziwo dostał unbana

    Niedawno również dostał Bana za Rule 5 i dzisiaj już go widze w rankingu.

    Gracz który dostaje 2 x Bana za bota lub itp. Dalej gra

    Jego liczba ofiar wynosi Ofiar 2028 I nie ma szansy ucieczki przed nim.

    Wiem bo sam nie jestem wstanie uciec kolega posiadający bota równiż nie uciekł przed nim więc się pytam dalczego taka osboa po tylu banach dalej gra ? I nikt nie chce jej zbanowac ?? Czekam na odpowiedz

  2. #2
    Guest

    Default

    Odpowiedź jest prosta: bo wśród adminów jest Brazylijczyk :d a wiadomo, że on swojego nie zbanuje
    Ja w poprzedniej edzie też pisałem w jego sprawie (nawet dołączyłem 2 wiadomości od innych graczy) i nadal gral.

    A poza tym to ewidentnie widać, że admini nie chcą mu nic zrobić. Gdyby byli uczciwi - to by dostał bana dożywotniego. I ciekawe, że za multi dostaje się bana do końca edy. A za pkt 5 dają bana czasowego - przykład: poprzednia eda - ban dla JamesMadaBond, który kończył się na 2 godziny crimsowe przed zakończeniem poprzedniej edy.

    TO JEST WŁAŚNIE UCZCIWOŚĆ ADMINÓW.

  3. #3
    Guest

    Default

    Właśnei widac sprawiedliwość naszych adminów

    xweastars miał 3 razy bany za kazdym razem unbana ... dostawał bana na 2/3 dni

    User is banned due to violation of rule §5- All action must be performed by you, All navigation must be performed by you, using third party software/add-on/macro/tampering URLS are forbidden.

    Banned until: 2013-07-05 18:00:00

    Ja nigdy w życiu nie miałem bana za bota .. miałem bany ale za multi ok .. ale nigdy w życiu za bota .... A teraz prosze ... porównanie..

    xweastars był banowany co ede za bota kilkanascie razy i gra ... ja pierwszy raz w życiu dostałem bana i ? Do konca edy .. Pytam gdzie tu sprawiedliwość? ??

  4. #4
    Guest

    Default

    Jak dobrze posmarujesz adminom - to będziesz miał takie "rajskie życie" jak xWeAreStart
    Taka prawda niestety - i to jest własnie ta sprawiedliwość, uczciwość i równouprawnienie ze strony adminów

    I zapewne zaraz dostanę bana na Forum - bo piszę prawdę, bo wielka obraza adminów :d

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •