Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 51 to 60 of 73

Thread: 23. kolo

  1. #51
    Guest

    Default

    Ramzeyy ak nevies nic o tej teme tak sa k nej radsej nevyjadruj pekne ta o to prosim. Ja negratulujem uctu Paradala pretoze tie staty na nom su ukradnute a bez nich by v statistikach vobec nebol tam kde je. Ja som ti ucty neukradol takze myslite si co chcete, ja som len o tom rokoval... Olympicom ste tym vobec neublizili, iba chalanom z GFT (puke).

  2. #52
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sk3rko
    heh. ..dik..uz to fakči..
    njn v pohode, ale nechapem preco na zasmiatie... je to slusny
    vysledok a ked mate motivaciu sa zlepsit to je len dobre -
    konecne vidim novu krv a som rad .

  3. #53

    Default

    Quote Originally Posted by MILAN3333
    Ramzeyy ak nevies nic o tej teme tak sa k nej radsej nevyjadruj pekne ta o to prosim. Ja negratulujem uctu Paradala pretoze tie staty na nom su ukradnute a bez nich by v statistikach vobec nebol tam kde je. Ja som ti ucty neukradol takze myslite si co chcete, ja som len o tom rokoval... Olympicom ste tym vobec neublizili, iba chalanom z GFT (puke).
    aj bez vasich drobnych statov bol tam kde je /bow

  4. #54

    Default

    Quote Originally Posted by crimsba
    Skoncilo sa dalsie kolo 23 a vyhral GodFatherTeam , ako clen jeho temu chcem podakovat hracom sullasvk , rektorsvk , kujebov , cikesvk a Milan3333 a ostatnym olympicom.
    Top5 na svete nam uniklo koli hracovi bowlingman ( nebudem sa k tomu vyjadrovat ).
    Chcem zagratulovat k 2 miestu timu shadowwarriors a
    k 3 miestu timu sl0wst0r3.

    crimsba
    vasa vina, nabuduce davajte pozor

  5. #55
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MILAN3333
    Ramzeyy ak nevies nic o tej teme tak sa k nej radsej nevyjadruj pekne ta o to prosim. Ja negratulujem uctu Paradala pretoze tie staty na nom su ukradnute a bez nich by v statistikach vobec nebol tam kde je. Ja som ti ucty neukradol takze myslite si co chcete, ja som len o tom rokoval... Olympicom ste tym vobec neublizili, iba chalanom z GFT (puke).
    No zistil som si dalsie veci okoklo toho a uz mozem objektivne povedat..Ze aj ja by som to urobil..

    Milan a mohli by ste mu vratit nick.. a bodka

  6. #56
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by V4L1ST4R
    Quote Originally Posted by sk3rko
    heh. ..dik..uz to fakči..
    njn v pohode, ale nechapem preco na zasmiatie... je to slusny
    vysledok a ked mate motivaciu sa zlepsit to je len dobre -
    konecne vidim novu krv a som rad .
    Vravim to preto lebo dva nicky pred nami mali o 4 až 5 krat väčši rešpekt , ale ja osobne som spokojny, pre mna je to uspech určite..

  7. #57

    Default

    Vravim to preto lebo dva nicky pred nami mali o 4 až 5 krat väčši rešpekt , ale ja osobne som spokojny, pre mna je to uspech určite.. [/quote]


    najvaic ma potesil vas vysledok ako novy dobry hraci ste to zvladli bravurne a zelam vam go go do dalsich kol a gratulujem takties gft k 5 miestu na svete a Sw k 6 miestu dufam ze to bude este lepsie

  8. #58
    Guest

    Default

    tie nicky nikdy nedostanete ani nabijak ani bowlingman.

    my tie staty na top 5 už nepotrebujeme kedže sme tam.

    ale tie nicky sa ešte zídu, a nepomože ti ani plakanie na skype bow. ak máš zaujem dá sa zjednať 5000 kreditov nás donúti rozmýšlať


    a ešte niečo to že si porušil dohodu bowl robí z teba v našich očiach n00ba najviššieho stupna, HAMBY SA!!! (a šporuj 5k kreditou ak chceš nick )

  9. #59

    Default

    drz picu laskavo

  10. #60

    Default

    Quote Originally Posted by kasso
    tie nicky nikdy nedostanete ani nabijak ani bowlingman.

    my tie staty na top 5 už nepotrebujeme kedže sme tam.

    ale tie nicky sa ešte zídu, a nepomože ti ani plakanie na skype bow. ak máš zaujem dá sa zjednať 5000 kreditov nás donúti rozmýšlať


    a ešte niečo to že si porušil dohodu bowl robí z teba v našich očiach n00ba najviššieho stupna, HAMBY SA!!! (a šporuj 5k kreditou ak chceš nick )
    Preco sa ohanas ze chces kredity? taketo vydieranie si na fore prosim ta odpust, ale mam pocit ze radi kradnete nickname a potom za to pytate taketo sumy kreditov (ale otazne je kde je sranda a kde chlipnost )

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •