Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9

Thread: Gangurile de AC

  1. #1
    Guest

    Default Gangurile de AC

    Am ajuns sa fac parte din ganguri de AC de toate nationalitatile numai romanesc nu. Asta pt ca nu sunt oameni seriosi romanii, sau cel putin la concluzia asta am ajuns.
    Vreau sa fac parte dintr-un gang romanesc mare in care sa nu iau GA cand ies de pe cont si in care sa pot da spargeri la AC la orice ora ... cu multe multe runde in urma cand am descoperit jocul imi gasisem un gang cat de cat mai serios (SillenAssasinss (SA) sau ceva de genu asta), acum nu mai e nimeni din acel gang s-a dus de pe apa sambetei ...
    Orqum ceea ce vreau sa scot in evidenta e ca romanul cauta sa ia de la tine 50~100~500 skill in loc sa faca mai multi membrii in clanul lui ca mai tot timpul sa mearga spargerile si sa progreseze toti.

  2. #2
    Guest

    Default

    rai romanii astia eu zic sa redenumim tara .. sa punem numele de POLONIA , BRAZILIA..

  3. #3
    Guest

    Default

    taci mah cu ideile tale )).....eu zic sa punem grudgemania mai bine =))

  4. #4
    Guest

    Default

    looool gladi...nu credeam k incurajezi egocentrismul:P.....asta e mai mitriosca intr`adevar existase candva gangul numit SA dar nu mai este acum...sunt doar membri care joaca pe cont propriu si de fapt toti jucatorii acum sunt pe cont propriu...eu te sfatuiesc asa:dak nu`ti place ce a ajuns crims`ul romanesc schimba jocul nu incerca sa schimbi lucrurile din acest joc...e imposibil)

  5. #5
    Guest

    Default

    yo zic sa punem problem )

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Gladi69
    taci mah cu ideile tale )).....eu zic sa punem grudgemania mai bine =))

    asta era o ironie, nu?))

  7. #7
    Guest

    Default

    nu e ironie crina ...chiar ar fi o idee buna =)))

  8. #8
    Guest

    Default Re: Gangurile de AC

    Quote Originally Posted by mitriosca
    Am ajuns sa fac parte din ganguri de AC de toate nationalitatile numai romanesc nu. Asta pt ca nu sunt oameni seriosi romanii, sau cel putin la concluzia asta am ajuns.
    Vreau sa fac parte dintr-un gang romanesc mare in care sa nu iau GA cand ies de pe cont si in care sa pot da spargeri la AC la orice ora ... cu multe multe runde in urma cand am descoperit jocul imi gasisem un gang cat de cat mai serios (SillenAssasinss (SA) sau ceva de genu asta), acum nu mai e nimeni din acel gang s-a dus de pe apa sambetei ...
    Orqum ceea ce vreau sa scot in evidenta e ca romanul cauta sa ia de la tine 50~100~500 skill in loc sa faca mai multi membrii in clanul lui ca mai tot timpul sa mearga spargerile si sa progreseze toti.
    Exista sus un topic special pentru ganguri de tot felul. Acolo poti posta daca vrei sa intemeiezi un gang.

  9. #9
    Guest

    Default Re: Gangurile de AC

    Quote Originally Posted by F1rsT
    Quote Originally Posted by mitriosca
    Am ajuns sa fac parte din ganguri de AC de toate nationalitatile numai romanesc nu. Asta pt ca nu sunt oameni seriosi romanii, sau cel putin la concluzia asta am ajuns.
    Vreau sa fac parte dintr-un gang romanesc mare in care sa nu iau GA cand ies de pe cont si in care sa pot da spargeri la AC la orice ora ... cu multe multe runde in urma cand am descoperit jocul imi gasisem un gang cat de cat mai serios (SillenAssasinss (SA) sau ceva de genu asta), acum nu mai e nimeni din acel gang s-a dus de pe apa sambetei ...
    Orqum ceea ce vreau sa scot in evidenta e ca romanul cauta sa ia de la tine 50~100~500 skill in loc sa faca mai multi membrii in clanul lui ca mai tot timpul sa mearga spargerile si sa progreseze toti.
    Exista sus un topic special pentru ganguri de tot felul. Acolo poti posta daca vrei sa intemeiezi un gang.
    oare de ce ascunzi adevarul care e evident ? . Adminii au facut jocul in asa fel incat sa poti juca singur , mai exact iti dau posibilitatea sa iti faci 10 usere de exemplu ...sa joci pe toate deodata ca un idiot pana le faci skill de al capone si apoi sa dai spargeri ca disperatu tot singur ca ei sa ajunga la un x numar de useri online la care se ridica pretul la adds`urile de pe site. Cel mai bine pentru tine ar fi sa joci singur , cel putin asta e motto-ul TC crew din timpurile astea. Have fun :P

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •