Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Thread: Staty

  1. #1
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default Staty

    Wyssalem ponownie kukielki, uwazam ze kolejne robienie kukiel nie ma sensu (chodzi mi o trenienei ich znowu zeby na ala skakaly)

    Wpadlem na pomysl stworzenia z 50-100 kont ,ktore doprowadze do 50 stat i wowczas przeleje staty na 10 kont a nastepnie na jedno i bedzie 5 k stat i tak wkolo

    Dobry pomysl? Oplaca sie czy sa lepsze metody na zrobienie duuuzych stat?

  2. #2
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Mymbrów
    Posts
    81

    Default Re: Staty

    Quote Originally Posted by WITKO20064
    Wyssalem ponownie kukielki, uwazam ze kolejne robienie kukiel nie ma sensu (chodzi mi o trenienei ich znowu zeby na ala skakaly)

    Wpadlem na pomysl stworzenia z 50-100 kont ,ktore doprowadze do 50 stat i wowczas przeleje staty na 10 kont a nastepnie na jedno i bedzie 5 k stat i tak wkolo

    Dobry pomysl? Oplaca sie czy sa lepsze metody na zrobienie duuuzych stat?
    Wkrecaj kukly do gangu.A potem je ssajj.

  3. #3
    Guest

    Default

    chce Ci się robić 100 kont ;>? hmmn wyjdzie 5 k... ale sądzę ze ze zrobieniem kuklaków do 50 stat , zessaniem tego zajmie Ci to z dwie , trzy godzinki.. heh ;> kukła w jakiś gang i jedziesz

  4. #4
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    A lepiej brac do swojego gangu? Bo jak tak patrze to mam kukly po 3k respa wiec nie wiem czy ktos przyjmie do gangu no i zeby sie nie rozpadl

    Dobra juz jestem w gangu, z 10 osob po 1000+ respa...kiedy ssac? teraz czy pozniej? walic glownym czy kuklami?

  5. #5
    Guest

    Default

    hmmn no taki gang to tak sobie ze dwa strzały najlepiej coś na ala... ja ssałem pierwszego dnia jak se w tej edzie zaczłem w tc pykać było 38 osob chyba w gangu suma respa ok 700 k ... +50 k :]

  6. #6
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    a jak mniejwiecej liczyc staty ludzi bo mam do dyspozycji okolo 12 kont po 3k silki kazda + jedna 20 k silki i nei chce sie przeliczyc

  7. #7
    Guest

    Default

    najlepiej to znajdz se kolegow ktorzy pomoga ci w ssaniu silnych gangow ;] ssajac w 2 konta maszbardzo duzy plus zazwyczaj

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MassixD
    hmmn no taki gang to tak sobie ze dwa strzały najlepiej coś na ala... ja ssałem pierwszego dnia jak se w tej edzie zaczłem w tc pykać było 38 osob chyba w gangu suma respa ok 700 k ... +50 k :]
    chyba ssałeś kogos z passa...

  9. #9
    Guest

    Default

    nie Piekar przykro mi jeszcze w przeciwieństwie co do niektórych umiem kukłe wrzucić .. :] hmn n00bstyle nie było z pasa jak powiedziałem trzeba patrzeć z kim się gra i liczyć z tym że jesli się kogoś kiedyś w Ch*** zrobiło to ta osoba może sie odegrać heh nie wiem czy to ona i szczerze mówiac jebie mnei to ;]

  10. #10
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    A moglby ktos dac jakas rade jak dobrze/szybko i skutecznie wrzucic kukle zeby przygotowac ga? Moze byc na priv jak cos

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •