Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 9 of 42 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 81 to 90 of 414
  1. #81
    Guest

    Default

    Wróćcie proszę do tematu.

  2. #82
    Guest

    Default

    Gra będzie miała sens gdy nastaną lepsze czasy - stare czasy.
    Ilu z was zaczynało koło 5 edy? Bo ja właśnie w 5 edycji, wszyscy pamiętają te czasy jako najlepsze, gra była nowością, na TC była kiedyś nawet moda, kto nie grał był lamus.

    Jakie zmiany? Stary system broni, MM daje tylko 320 mocy a nie jakieś 5000 i bez pancerzy, albo nomex na 500 jak kiedyś.
    Kukiełkowicze powinni zostać wypędzeni.

    To kukły zjebały TC
    Ile było zajebistych ekip? Saints WWI BzB KA G-Unit IBA WSK PGW to tylko polskie, a były też bardzo zgrane, ale mniej znane gangi tureckie czy hiszpańskie, o których nikt nie mówił, ale to one miały coś do powiedzenia. Nie wymieniam RA ani Furroru bo to oszuści w większości, lecz też się liczyli. Właśnie dzięki gangom ta gra miała sens. Nie grało się już nawet na wynik, ale żeby "popykać" ze znajomymi.


    No i admini, szwedy nigdy nie robili tego czego oczekiwali gracze, no i teraz mają efekty "bo oni wiedzą lepiej"

    Widziałem ostatnio sporo narzekań na polskie CREW, czemu?
    Nie mówię tu o Olku czy Toniku, a o narzekaniach na panów: Wern, Verg0, Thorrief. Widzę że w CREW są coraz to inne osoby. A wracając do tych 3 panów to nie wiem czemu widziałem narzekania na nich, pewnie to byli nowi, albo hejterzy. Ale do wszystkich którzy narzekają właśnie na nich: Pomyślcie! Jeśli wiecie jaką pracę oni robili to powinniście im dziękować, bo naprawdę byli cholernie zajebiści i poświęcali się dla tej roboty, wiem czemu odszedł Verg0 i Wern, nie wiem czemu Thorrief, ale to wielka strata dla TC.
    Gdyby nie Thorr, ten pierdolnik jaki jest teraz na TC byłby już dawno. Tych panów naprawdę można pochwalić. Osobiście bardzo ich szanuję i dziękuję za to co zrobili z tą grą.

    No i Athia myślałem że nadal będzie pobijać rekordy w zabójstwach tak jak to kiedyś sobie rywalizowaliśmy i to mną samym pobiła mój rekord. Na niej można polegać i oby wam pilnowała gry jak najdłużej. Athiu :* i zdrówka dla dziecka o które cała ekipa dupy trzęsła jak jechałaś na poród ;] Powodzenia w CREW i dzięki za grę :*



    PS: pierdolnik i tak tu będzie, a starzy wyjadacze nie wrócą :P

  3. #83
    Guest

    Default

    Piekar, Fasol, Joker, Jajcun- pierwsze ostrzeżenie. Drugiego już nie będzie.
    Załóżcie sobie pokuj na polchacie i tam wrzucajcie sobie wzajemnie!!!



    Quote Originally Posted by xRafulsoNx
    No i Athia myślałem że nadal będzie pobijać rekordy w zabójstwach tak jak to kiedyś sobie rywalizowaliśmy i to mną samym pobiła mój rekord. Na niej można polegać i oby wam pilnowała gry jak najdłużej. Athiu :* i zdrówka dla dziecka o które cała ekipa <font color=green>***</font> trzęsła jak jechałaś na poród ;] Powodzenia w CREW i dzięki za grę :*
    Dziękuję, Kochany Aż mnie się łezka w oku zakręciła...

  4. #84
    Guest

    Default

    elooo
    Ja powiem krotko co mnie odrzuca juz od tej gry. Najbardziej multikonto

    Szwedzi stworzyli by osobny serwer, gdzie multi bylo by zakazne i tyle.

    Ale dla ambitnych mam lepszy pomysl, niech ktos zrobi gierke podobna do TC, ale bez multi

  5. #85
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Hehe, może i rzeczywiście bez multi by było lepiej.
    Tzn. zależy dla kogo
    Bo ja sobie troche nie wyobrażam grania na jednym koncie i na pewno wielu graczy podobnie

    Oczywiście nie mówie ,że to nie możliwe. Jak by nie patrzeć to przez takie "trudniejsze" granie można naprawde się sporo nauczyć i poznać wielu ciekawych ludzi.

    Apropo ludzi; nowym graczom było by ciężko coś osiągnąć bo tak naprawde dostęp do tych "aktywnych"(czyt. lepszych gangów) mieli by tylko ci ,którzy mają znajomych

    Ale chyba niestety tak jak już wielu pisało, mianowicie zabronienie multikont mogło by wprowadzić wiele zamieszania, a ci co by chcieli (czyt. potrafili) to i tak by unikneli kary.

    Więc jak by nie patrzeć, takie działanie już raczej sytuacji nie poprawi.

    To tak samo jak by psu dać kiełbase :P
    A podczas gdy on się w nią wgryza, zabrać mu ją....

    Tak samo było by z ludźmi, było by wiele kontrowersji etc.

    Moim zdaniem już nie należy powracać do tego co było kiedyś , bo i tak , niektórzy będą pamiętać o przywilejach z dotychczasowych edycji.....

    Należy jednak zrobić coś nowego, co przyciągnię starą ekipę, aby sprawdzili się z nowymi "przeciwnościami" :P

    No i jak dla mnie, nie należy mydlić graczy tzw. newsami typu większa produkcja za credo, bo to tak naprawde tak jak już napisałem; mydlenie oczy graczom, że tak naprawde coś Szwedzi próbują zrobić...

    Takie jest moje osobiste zdanie....

  6. #86
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Tak...ale to cofnąć tak samo wolno(stopniowo) jak zostały wprowadzone te nowe rzeczy. Najpierw powiedzmy stary system 9-15 edycja i multi. Multi możnaby było zakazać jak gracze (na nowo) przyzwyczają się do starego systemu.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  7. #87
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Quote Originally Posted by FasoL
    Tak...ale to cofnąć tak samo wolno(stopniowo) jak zostały wprowadzone te nowe rzeczy. Najpierw powiedzmy stary system 9-15 edycja i multi. Multi możnaby było zakazać jak gracze (na nowo) przyzwyczają się do starego systemu.
    Jeżeli stopniowo tak jak najbardziej

  8. #88
    Guest

    Default

    Gram jeszcze co prawda ale znam wielu graczy ze starej ekipy ja osobiście zaczołem grać w 16edycji.

    Po rozmowie z wieloma graczami którzy opuścili już grę wiem iż w tej edycji wielu odrzucił system broni.

    Kolejna sprawa przywrócenie FK i artykuł w gazecie. Przypomnijcie sobie czym był artykuł w gazecie o tym że gang do którego należysz obrabował FK i zwiał.(heh aż się rozmarzyłem)

    Do polskich adminów nie mam nic,nie licząc tego gdy bodajże 4edy temu zamiast dać choć ostrzeżenie kolesiowi za kradzież konta mnie wyśmiał.

    Przywrócenie starych statystyk za walki.To bez sensu robic super sparowe konto gdy okazuje się że przy statch po 10k atakując kogoś z respem 8k dostaje 0,2 siłki a on szpital.Sam pamietam jak obryuwałem od takiego 100k i szło -500 ale wtedy można było to normalnie odrobić,teraz jest to juz problem i to spory.

  9. #89
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Mymbrów
    Posts
    81

    Default

    Fajnie jakby stare menu wrociło , ale otym to se można tylko pomarzyć...
    http://img230.imageshack.us/img230/6720/82895230sf8.gif

  10. #90
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Quote Originally Posted by Gumis
    Fajnie jakby stare menu wrociło , ale otym to se można tylko pomarzyć...
    http://img230.imageshack.us/img230/6720/82895230sf8.gif
    Fajne- takie funkcjonalne

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •