aha tak mów mi zenek co wy do kolesia mówicie wydaje mi się że niema zbyt okazałego starzu wierz lub nie ale gdy się zaczyna gre to nie tak hop siup a idź zrób 70k respa i ble ble :] Arena była zabugowana. No i tu Cie boli stały na skwerku podczas szukania gangu...Ja jeżeli już chociaż nie polecam szukam na skwerze [dwa razy mi się zdarzyło ale i tak mi na grze niezależy] to luknij do zmiany respa u kolesia można nie rzadko rozkminić jaką gość ma broń czy resp czy kox itp.zresztą gang zawsze najlepiej przez znajomych np.wiadomo trudno ja miałem ten fart że znalazłem ekipe ludków jako małe nabsy mieliśmy farta że nie było kukieł i ot całe TC
I chyba to co najfajniejsze poznawanie nowych ludzi itp.dzisiaj to fakt można mieć z tym problem jak się wbije choćby na szpital to widać jaki element się szwenda żal dupe ściska tylko sobie jadą po starych i kozaczą niedowartościowane 12 latki ale dobra nieważne ;] Krótko mówiąc na dostawanie batów na początku nic nie zrobisz poprostu trzeba to przejść ;p