Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Guest

    Default ajutati`ma si pe mine plz

    am si eu o intrebare... am atacat odata pe unu... si l`am bagat in spital...dar nu m`i la pus la kills...si de atunci in scade respectu si inteligenta incontinuu....dc? aveam 1600 si acm am ramas doar cu 1000 dc? stie cineva? mi`au scazut toate de atunci...parca joc degeaba

  2. #2
    Guest

    Red face

    Te cred ca l-ai atacat pe unu' dar in timpu asta te-au atacat 10 ).. uita-te la mesaje secrete si vezi daca e adevarat :P daca nu.. imi cer scuze si la faza cu kill-u... daca il ataci tu ar trebuii sa iti apara,daca te ataca el si moare.. nu-ti apare Multa bafta!

  3. #3
    Guest

    Default

    ms mult...ai dreptate....chiar asa e...m`au atacat nush cati...) dar cum ...ca nu m`au bagat in spital ? si imi zice acolo ca am pierdut meciul

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by bogda89 View Post
    ms mult...ai dreptate....chiar asa e...m`au atacat nush cati...) dar cum ...ca nu m`au bagat in spital ? si imi zice acolo ca am pierdut meciul
    Nu este obligatoriu sa ajungi in spital daca esti atacat.Daca cel care ataca are forta mai mare decit dublul tolerantei celui atacat ,aici incluzind si arma si armura ,atunci se lasa cu spital ...altfel pierzi doar ceva skill.Totodata ,cu cit forta atacatorului este mai apropiata de toleranta victimei (in aceleasi conditii ) ,cistigul de skill va fi mai mare .Aceasta este doar una din modalitatile de a pierde din respect.
    Dar mai exista si alte modalitati ,cum ar fi:
    a.)Orice tranzactie facuta (droguri ,arme ,cladiri ,tirfe) presupune cheltuirea de bani.Cum 10000$ cash sau in banca inseamna 1 punct respect ,la cumpararea nomex-ului respectul scade cu 1000 (un exemplu doar).Exista si respect ascuns ,cum ar fi valoarea drogurilor sau banii necolectati din cladiri;
    b.)La cumpararea de skill ,de asemeni se cheltuiesc bani.In plus ,la doua unitati de forta cumparate ,inteligenta scade cu o unitate.Este si acesta un exemplu de scadere a respectului si inteligentei ,dar fara ca celelalte atribute sa fie afectate...mai ales ca tu ai spus ca ti-au scazut doar respectul si inteligenta
    Oricum ,respectul nu conteaza decit in clasamentul final.Cind faci amical sau ataci pe cineva ,gindeste-te cam ce skill ar putea avea respectivul...Pot exista conturi de 3k respect ,de exemplu ,care sa aiba 1 inteligenta si cite 6k forta si toleranta.
    Sper ca informatiile acestea sa fie corecte...Ultimele 2 runde nu am mai jucat ,asa ca nu prea cunosc ultimele schimbari.Multa bafta !

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •