Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6

Thread: Haha :))

  1. #1
    Guest

    Default Haha :))

    Ce mail am primit )) Citez :
    This message is not flagged. [ Flag Message - Mark as Unread ]
    Date: Sat, 19 Jan 2008 05:12:34 -0800 (PST)
    From: Send an Instant Message "The Crims" <[email protected]> Add Mobile Alert
    Yahoo! DomainKeys has confirmed that this message was sent by yahoo.com. Learn more
    Subject: Team TheCrims
    To: #######@yahoo.com
    Buna pentru ati pastra contul trimite name-ul si parola ta . Ne cerem scuze dar este neaparat din cauza unor abuzuri .

    Va multumim !
    ;
    ; Echipa The Crims

  2. #2
    Guest

    Default

    Sa nu trimiti niciodata username si password. Nimeni din TC Crew nu iti va cere niciodata.

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by RoNxD View Post
    Ce mail am primit )) Citez :
    ...
    Buna pentru ati pastra contul trimite name-ul si parola ta . Ne cerem scuze dar este neaparat din cauza unor abuzuri .

    Va multumim !
    ;
    ; Echipa The Crims
    Sa fim seriosi !Oricit de bine m-as intelege eu cu unii membrii TCCrew(asa ,precum Tom si Jerry ) ,trebuie sa recunosc :chiar daca mai calca ei strimb uneori...adeseori...mai mereu ,niciunul nu este atit de...becalian sau vanghelian , incit sa scrie ati in loc de a-ti... .Parerea mea este ca trebuie sa cauti faptasul in cercul tau de ''prieteni" din TC De fapt ,respectivul sta rau de tot la capitolul gramatica...lipsa semnelor de punctuatie ,expresia "este neaparat din cauza..."... Ai multi prieteni de genul asta ?)
    Last edited by TheWhiteWolf; 04-13-2008 at 10:45 PM.

  4. #4
    Guest

    Default

    pff,ce oameni ) inca se mai practica faze de genu... munciti ma ,nu furati! )

  5. #5
    Guest

    Default

    Atat timp cat inca exista fraieri, normal ca mai intalnim idioti d-astia

  6. #6
    Guest

    Wink

    mda....trebuie sa fi chiar retard )) oricum trimiteti bah parola si contu )

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •