Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 559

Thread: Soru-Cevap

Hybrid View

Guest

Peki bu cete suzdurme olaylarina bir cozum yok mu bir kisi aciyor 2 3 hesap milleti tuzaga dusurup cete kurup suzuyorlar

Quote Originally Posted by Assassin View Post
    Peki bu cete suzdurme olaylarina bir cozum yok mu bir kisi aciyor 2 3 hesap milleti tuzaga dusurup cete kurup suzuyorlar
    Profil ayarlarından saldıır geldiginde beni çeteden at butonuna tıklarsan süzmeye kalkıstıkları an sadece bir saldırı yer çeteden çıkarsın

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post
    Profil ayarlarından saldıır geldiginde beni çeteden at butonuna tıklarsan süzmeye kalkıstıkları an sadece bir saldırı yer çeteden çıkarsın

turkler bırbırını.... derdinde adamlar mılletı kesme derdınde.. turkler olmasa bu oyun daha ıyı olur sanki.. hergun bırı yazıyor stat lazım kredı lazım dıye..

Quote Originally Posted by kimdemis View Post
    turkler bırbırını.... derdinde adamlar mılletı kesme derdınde.. turkler olmasa bu oyun daha ıyı olur sanki.. hergun bırı yazıyor stat lazım kredı lazım dıye..
    Özelden rahatsız eden varsa engelleyebilirsin kullanıcıyı.

Guest

Çete saldırısı yediğim zaman çetem güçlü olursa daha mı fazla stat kaybederim yoksa tek olsam da 15 kişi olsam da aynı stat mı kaybederim ?

Quote Originally Posted by Assassin View Post
    Çete saldırısı yediğim zaman çetem güçlü olursa daha mı fazla stat kaybederim yoksa tek olsam da 15 kişi olsam da aynı stat mı kaybederim ?
    Aynı statı kaybedersin, saldıranların sana kac kere saldırmıs oldugu önemli.

Guest

Peki ben cete saldirisi yedigim zaman benim cetemde olmayan kisiler gorunuyor saldiri detaylarinda ?