Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube

View Poll Results: ADMINI TO ZLODZIEJE??

Voters
40. You may not vote on this poll
  • TAK !!

    30 75.00%
  • NIE !!

    10 25.00%
Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 92
  1. #11
    Guest

    Default

    Raboo nie cheatował.

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by krzysiuPL
    Raboo nie cheatował.
    Moze i nie, ale po co od razu sie podlizujesz??? Masz 10 lat, wiec nie mozesz grac w crimsy. Dowidzenia

  3. #13
    Guest

    Default Re: ADMINI = ZLODZIEJE ?? WYPOWIEDZ SIE !!

    kopyste = cheater
    kopyste oszust i tyle, teraz chcecie zeby innych banowali bo inni tez oszukiwali??
    a więc dobrze ze kopyste dostal bana, bo mu sie nalezalo
    to czy zbanowali innych czy tez nie to nie zmienia ze kopyste oszukiwal
    czy zbanowali by jeszcze 1 000 osob to nie zmieni faktu ze kopyste oszukiwal i ban mu się należał
    teraz ma pretensje ze jego slusznie ukarali a innych nie, żenujące
    kara musi byc
    kopyste nie oszukuj więcej

  4. #14
    Guest

    Default krzysiuPL TY SIE LEPIEJ NIE ODZYWAJ......

    CO TY KURWA BOGIEM JESTEŚ ŻE WIESZ KTO CZATOWAŁ A KTO KURWA NIE?? NAWET JEBANI ADMINI NIE WIEDZĄ!! JAKBY WIEDZIELI TO NIE PRZYGRALI BY SOBIE W HUJA TAK JAK TO KURWA ZROBILI GODZINE PRZED ZAKOŃCZENIEM EDYCJI!!

    BANA POWINIEN DOSTAĆ KAŻDY KTO CHEATOWAŁ, ALBO KURWA NIKT!! ADMIN SOBIE CHYBA SPRAWY NIE ZDAJE Z TEGO CO ZROBIŁ... CO DO ADMINA: NO COMMENT!!

  5. #15
    Guest

    Default Re: ADMINI = ZLODZIEJE ?? WYPOWIEDZ SIE !!

    Quote Originally Posted by Sistars
    kopyste = cheater
    kopyste oszust i tyle, teraz chcecie zeby innych banowali bo inni tez oszukiwali??
    a więc dobrze ze kopyste dostal bana, bo mu sie nalezalo
    to czy zbanowali innych czy tez nie to nie zmienia ze kopyste oszukiwal
    czy zbanowali by jeszcze 1 000 osob to nie zmieni faktu ze kopyste oszukiwal i ban mu się należał
    teraz ma pretensje ze jego slusznie ukarali a innych nie, żenujące
    kara musi byc
    kopyste nie oszukuj więcej
    KOPYSTE NIC PO ZA SYNCHRO NICZEGO WIECEJ NIE ROBIL WIEC TRUDNO GO NAZYWAC CHEATEREM!

  6. #16
    Guest

    Default DO Sistars - BRAK MI JUŻ SŁ�W....

    CZY TY KURWA NA PRAWDĘ JESTEŚ AŻ TAKA TĘPA?? WIESZ KURWA CO PISZESZ?? BAN DLA WSZYSTKICH ALBO KURWA DLA NIKOGO!! POSTAW SIĘ W SYTUACJI KOPYSTE - TEŻ ŻĄDAŁABYŚ SPRAWIEDLIWOŚCI, A TO ŻE KURWA ZNASZ OBECNEGO ZWYCIĘZCE PO ZBANOWANIU KOPYSTAE TO JEST POW�D DLACZEGO TAKIE PIERDOŁY WYPISUJESZ!! NIE ZNASZ SIĘ NA THE CRIMS, NIE UDOWODNISZ KOPYSTAE ŻE CHEATOWAŁ, NIE UDWODNISZ NIKOMU!!

    TWIERDZĄC, ŻE KOPYSTE SŁUSZNIE DOSTAŁ BANA POKAZUJESZ WSZYSTKIM CZYTAJĄCYM POSTY JAKA JESTEŚ INTELIGETNE (NIE POTRAKTUJ TEGO JAKO KOMPLEMENTU CZASEM - WOLAŁEM NAPISAĆ, BO MOGŁABYŚ SIĘ NIE DOMYŚLIC).

    BAN DLA WSZYSTKICH ALBO DLA NIKOGO!! ADMINI, KURWA WYTŁUMACZCIE SIĘ DO HUJA JASNEGO!!!!!!

  7. #17
    Guest

    Default Re: DO Sistars - BRAK MI JUŻ SŁ�W....

    to że złapali oszusta waszego kolege a innych nie to was tak boli
    kopyste oszust i tyle, niech nie patrzy na innych, nie ma znaczenia czy ban dla wszystkich czy tylko dla kopyste, ważne ze oszukiwał i zasłużenie dostał bana
    kopyste = cheater

  8. #18
    Guest

    Default

    TAK SIE SKLADA ZE KOPYSTE BYL W KONKURENCYJNYM GANGU, A BRONIE GO BO WIEM ZE NIC PO ZA SYNCHRO NIE ROBIL. MIAL FARTA ZE ZAINWESTOWAL W PIWO. A JAK SIE CIESZYL ZE MP3 DOSTANIE

  9. #19
    Guest

    Default DO Sistars

    NIE ZNAM KOPYSTE, WIĘC NA JAKIEJ PODSTAWIE M�WISZ ŻE TO M�J KOLEGA?? NA JAKIEJ PODSTAWIE M�WISZ ŻE OSZUKIWAŁ?? WŁAŚNIE!! WSZYSTKO KURWA BEZPODSTAWNIE!! ZAŁOŻYŁEM POSTA, BO JAK ZOBACZYŁEM DECYZJĘ ADMIN�W, TO MI SIĘ KURWA GRAĆ W JEBANE CRIMSY ODECHCIAŁO!!

    WIESZ CO TO JEST SPRAWEDLIWOŚĆ???????????????????

    ALBO JESTEŚ GŁUPIA, ALBO NIE WIESZ......

  10. #20
    Guest

    Default

    KRZYSIU ZLAMASIE JEBANY NIKT NIE DOSTAL NAGRODY Z POPRZEDNIEJ EDYCJI TY PALANCIE PO CO SIE WYPOWIADASZ SKORO NIC KURWA NIE WIESZ? NO PO JAKIEGO CHUJA? JESTES MALA PIZDA CO DUZO SZUMU ROBI A GOWNO WIE! ILE GRASZ W TA GRE? KOGO Z TOPOWYCH GRACZY ZNASZ NO KOGO CWANIAKU? RABOO WCHODZISZ W DUPSKO AZ MU GLUPIO ZA CIEBIE PALANCIE!

    SWINGER NIE DOSRAL ROBOTA I KAZDY TO WIE KTO SIE CHOCIAZ TROCHE INTERESUJE CRIMSAMI. JAK MOZNA OSZUKIWAC SKORO PRZEZ DLUGI CZAS SYNCHRO NIE BYLO ZNANE JAKO BUG ALE STOSOWANE (ZANIM SPRAWA WYSZLA NA JAW?) PRAWO NIE DZIALA WSTECZ WIEC NIE MOZNA KOGOS OSADZIC ZA TO CZY UZYWAL SYNCHRO ZANIM ZOSTALO ONO UZNANE ZA NIELEGALNE WEZ MYSL DOROSNIJ POCZYTAJ KSIAZKI A POTEM OTWORZ TA SWOJA NIEWYPARZONA GEBE BO TYLKO WKURWIASZ LUDZI

    wazeliniarz jebany jestes taki dupowlaz i nic po za tym soba nie prezentujesz nikt normalny Cie nie szanuje jestes jak cwel a wiesz co sie robi cwelom?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •