Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube

View Poll Results: ADMINI TO ZLODZIEJE??

Voters
40. You may not vote on this poll
  • TAK !!

    30 75.00%
  • NIE !!

    10 25.00%
Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 92
  1. #41
    Guest

    Default DO PaRaDzIqS

    WIESZ COŚO TYM.... PEWNIE NIE MASZ KOLEG�W... PISZESZ NA FORUM TYLKO PO TO, ŻEBY SIĘ Z KIMŚ POKŁUCIĆ...

    JA JUŻ NIE BĘDE KOMENTOWAŁ, NAPISAŁEM CO MYŚLĘ I ZDANIA JAK NARAZIE NIE ZMIENIAM.

    BAN DLA WSZYSTKICH ALBO DLA NIKOGO!

  2. #42
    Guest

    Default

    hehehe, spojrz na to ile Ty postow napisales w tej sprawie..
    siedzisz cale dnie na kompie.. grasz w te crimsy... pozniej cale dnie siedzisz na forum i czytasz co ludzie pisza...

    niestety ja nie posiadam tyle czasu co Ty. sam rozumiesz, uczelnie, niedlugo obrona, i jeszcze rodzina...


    ps. zapoznaj sie rowniez z netykieta, wtedy sie dowiesz ze pisanie duzymi literami nie jest wskazane, moze to co najwyzej swiadczyc o jakims kompleksie nizszosci.

  3. #43
    Guest

    Default

    Erotoman i kopyste, przestancie płakac, gdyby nie zbanowali Maksikaza, Rosenkranza, Piczaku to chuja bys wygrał :/. Oni płakali tak jak ty a zostali zbanowani w piatek

  4. #44
    Guest

    Default

    jak bym nie wygrall????? rosen mial 140.000 to bym wygral lekko bo ja mialem 170.000!!!!!!!!!!!!hwda

  5. #45
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kopyste
    jak bym nie wygrall????? rosen mial 140.000 to bym wygral lekko bo ja mialem 170.000!!!!!!!!!!!!hwda

    no i co z tego.
    wiedziales ze swinger nagrody nie dostal to po co grales?
    a teraz masz do wszystkich pretensje.

  6. #46
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kopyste
    jak bym nie wygrall????? rosen mial 140.000 to bym wygral lekko bo ja mialem 170.000!!!!!!!!!!!!hwda
    Mial ale dostal bana przed piwem ktorego mial od chu.. i ciut ciut. Mysle ze lacznie by mial ok 300k respa.

  7. #47
    Guest

    Default

    no to adminy juz ładnie po bandzie pojechali... tez bym sie wkurwiał ale juz chyba mozna sobie dac spokoja nie wieciwe kiedy odpali nowa edycja??

  8. #48
    Guest

    Default

    Hehe, niekt�rym tu przydałby się odwyk od CapsLocka... porażka, co panowie sobą reprezentujecie. Bana nie dostaje się za nic, jeśli dostała go tylko jedna z os�b oszukujących, to powinno to być nauczką dla reszty, oszuści tw�rzcie własne gry - tam ustalicie sobie zasady i będziecie cheatować do woli. Tu są z g�ry ustalone reguły, kt�rych należy przestrzegać, kto się nie zastosuje ponosi z g�ry ustaloną karę. Proste, nie? Wstydzę się za takich jak Wy.

    Cheers

  9. #49
    Guest

    Default

    matweq - słuchaj jacy Cheers Gdzie pisało ze synchro jest zakazane i moge sie załozyc ze sam tak kase trzepałes wiec o co ci chodzi??!!

  10. #50
    Guest

    Default

    nie sadze zeby rosenkrans mial duzo piwa!!!!
    jak byl przedostatni statek po piwo to resp tylko troche drgnął w gore czyli mial malo fabryk!!
    a pozniej juz nie inwestowal bo caly czas stal z respem w miejscu!!! resenkrans inwestowal tak samo tylko ze wiekszosc w ziolo a ja w piwo !!!!HWDA

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •