Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube

View Poll Results: ADMINI TO ZLODZIEJE??

Voters
40. You may not vote on this poll
  • TAK !!

    30 75.00%
  • NIE !!

    10 25.00%
Page 8 of 10 FirstFirst ... 678910 LastLast
Results 71 to 80 of 92
  1. #71
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by yester
    steco mniej bluzgaj bite.......a tekst ze masz adwokata mnie rozpierdolil...........................
    Ja nic nie pisalem o adwokacie

  2. #72
    Guest

    Default DO GangstaQ

    O adwkoacie pisał kopyste ;P ( o ile dobrze pamiętam)... Przeczytaj wszystkie jego posty, to się dowiedz gdzie :P



    Spoko... Taki głupi post, a taką furorę zrobił :P

    Kto go założył?? TaKi1ERoToMaN ;P

    Pozdro for all.

    ++++++++++++++++++
    kopyste



    Joined: 03 Mar 2005
    Posts: 59

    Posted: 03 May 2005 00:50 Post subject:

    --------------------------------------------------------------------------------

    dzieki wielkie za wstawienie sie za mna! synchro kazdy robil!!!
    nie mozecie mnie banowac !!! a jak juz chcecie to zbanujcie wszystkich co to robili1!!!! nawet tych co mieli 500 respa!!!
    mam znajomego adwokata i jestem ciekaw czy bym wygral sprawe w sadzie !!! moze jednak bede musial z nim pogadac??? bo moim zdaniem to jest wielka sciema adminow!! hwda


    __________________________________________________ _____

  3. #73
    Guest

    Default

    co wy mowicie ze 240mln jest nie realne do zdobycie??
    przeciez nie kupilem tych fabryk w 1 dzien!!!
    zaczynalem od poczatku je kupowac po kilka sztuk.... nazbieralo sie ok 200 fabryk przyplynal statek po piwo to sprzzedalem i za cala kase co dostalem to zainwestowalem!!!! i tez w piwa!!! i mialem juz ok 400-500 fabryk !!!!!!!!!!!!!!!!!! dokupywalem na biezaco je i nazbieralem ich juz ok 700 i znow byl statek i znowu jak sprzedalem piwo inwestowalem dalej !!!! bylo juz 1600 fabryk i po kolejnym bylo juz 3000 i na koniec gry bylo 6333 fabryk piwa!!!! to nie dziwcie sie !!!! bo kupowalem te fabryki z pieniedzy ze sprzedazy piwa!!!!
    PIENIADZ ROBI PIENIADZ!!!
    chodze do ekonomika i na 1 rzut oka zauwazylem ze piwo jest najbardziej oplacalne!!!!!! bo byly tanie a duzy zwrot !F!!!
    i o to mi chodzilo niech mnie wkoncu zauwaza ci je...ni admini
    pozdro dla uczciwych admink�w i wrog�w and HWDA cwele !!!

  4. #74
    Guest

    Default

    tak ja pisalem cos o adwokacie bo znajomy to jest...
    i tak sie zastanawialem czy to cos by dalo ale raczej nawet chyba sie to nie oplaca.... TYLKO TAK DLA ZASADY ze cwele kantuja graczy i sami sobie nagrody przywlaszczaja
    HWDA

  5. #75
    Guest

    Default

    a dilera i tak nie mozna bylo zrobic !!! to byla 1 wielka sciema!!! zeby ludzie kupowali kredyty za smsy !!! HWDA

  6. #76
    Guest

    Default

    admini to .................................................. ....................................... szkoda mi klawiszy zeby tyle pisac.

  7. #77

    Default

    Synchro kazdy, synchro srazdy...Ja sie dzisiaj o tym dowiedzialem. Jakos moi znajomi, nie korzystajac z synchro dosszli do ok 400 miejsca...sorry...jakby nikt nie uyzywal synchro to by mnial szanse...wg mnie banowac wszystkich co oszukiwali.Albo pozwolic na korzystanie z synchro..Albo KAZDY MOZE z tego korzystac, albo to jest zabronione. Bo w ten sposob Ci co korzystaja oszukuja tych co tego nie robia

  8. #78
    Guest

    Default :)

    Jeśli admini umieją, tyo niech zlikwidują synchro, ale to nie takie proste ;P

    Ja nie kożystałem z tego, a jakoł 14 respa nabiłem

    Pozdro

  9. #79
    Guest

    Default

    zlikwidowali !!! i to juz chyba tydzien przed koncem gry!!!! HWDA

  10. #80
    Guest

    Default hehehhe

    Gralem w 3 i 4 edycji (w 4 tylko na początku) - nasz gang nazywał sie namelees . Było nas 20 chłopa robiliśmy synchro i co g�wno prawda że info o synchro wyszło na koniec gry bo jak dobrze pamiętam to już w drugim tygodniu grania jechaliśmy na całego i już wtedy admini dawali bany za zbyt szybkie przyrosy respa. Jestem przekonany że nie patrzyli wog�le z jakiego powodu rośnie respect, tylko bawili się cyferkami . Kolega z klanu niejaki z.... dostał bana i wcale nie pisało za co i dlaczego tylko że jakas policja w mieście crims .itd. i wcale nie mial tego respa nasrane wręcz przeciwnie mial przyrost o 100 czy 200 w ciagu dwu dni i mysle ze dlatego go pociagneli. Nie tewierdze tez ze ja nie mialem przyrosyu respa ale u mnie bylo to mniej widzoczne. Wszystko dzialo sie jeszcze na poziomie 1000 - 2000 respa. W sumie top nawet bylem w pierwszej dzziesiatce przez jakis czas.
    Podsumowujac Admini nie znaja sie na swojej robocie i tyle. Nie patrzyli dlaczego resp rosnie - bo nie byli w sytanie wiec to bylo blokowanie po omacku.
    p.s. Wszyscy co twierdzą że synchro bylo cheatowaniem pierdola głupoty i chyba nie doczytali co pisze na main page

    "Akcja The Crims rozgrywa się w CrimCity - metropolii dla gangster�w, morderc�w, i kryminalist�w. Masz jeden miesiąc aby zdobyć tyle respektu ile jest możliwe. Gracz z największym respektem pod koniec edycji wygrywa nagrodę:"

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •