Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19

Thread: Edycja 11

  1. #11
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Cz3rwin
    Ja najprawdopodobniej straciłem swoje konto KaDmAnPL bo nie moge sie na nim zalogować :/
    Ja uważam ,że ta edka jeszce będzie jedna z leszych
    Ale nie mozesz się zalogować teraz na forum Bo ja też (skoro multi jest legalne to mogę to wyznać ) mam drugie konto, xpenguin, na kt�rym mogę normalnie grać, a od jakichś trzech edycji nie mam z niego dostępu do forum No ale na TC się loguje, więc Ty pradopodobnie też będziesz m�gł

    Co do tej edycji to zaczyna mi się podobać, chociaż nie wiem czy pogram bo nie mam dużo czasu Ale zacząć to zacznę ;D

  2. #12
    Guest

    Default

    no bo raz się zalogowałem nie miałem kredyt�w a p�źniej konto mi nie działało

  3. #13
    Guest

    Default

    thx uspokoiliście mnie

  4. #14
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Poland
    Posts
    25

    Default

    Rzadzisz bo kiedy tc uruchomiło to wsyztsko była tak jak w 9 edzie credo jak w 9 edzie opisy na profilu .

    Uspok�j się.

  5. #15
    Guest

    Default

    w 10 edzie

  6. #16
    Guest

    Default

    Może ja czegoś nie czaje ale czemu wszyscy piszą RZADZISZ??? ja jestem Radzisz tak jak niekturzy mylą Keesa z Kess:P heh

    Dobra też się uspokoiłem. Poczekamy zobaczymy


    Pozdro

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Radzisz33
    Może ja czegoś nie czaje ale czemu wszyscy piszą RZADZISZ??? ja jestem Radzisz tak jak niekturzy mylą Keesa z Kess:P heh

    Dobra też się uspokoiłem. Poczekamy zobaczymy


    Pozdro
    Mnie to troche wkurzało, bo dużo os�b do mnie pisało z pytaniem: czy skrypty (czy coś takiego) by KESS , są mojego autorstwa.
    A więc piszę tutaj (jakby co ), że NIE

    Pozdro

  8. #18
    Guest

    Default

    Trosze się popsuła cała baza ale poczekajcie admini to naprawią !
    Tak myślaslalem zeby na nastepna ede żeby admini wogole zrobili nowa stronke zresetowali baze i naprawili to bo bugi az sie rodza i chca zeby je wklepywać !
    Ta baza niedlugo padnie i bedzie nieszczescie a server Szwedzki juz prawie pada bo jest strasznie wolny

  9. #19
    Guest

    Default

    kurwa czlowieku! nie kracz bo wzkraczesz

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •