Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
  1. #1
    Guest

    Default listky do bordelov

    mam pripomienku: Ako ste si uz mnohi vsimli vstupenky do bordelov neexistuju - mnoho ludi to uz zacina aj vyuzivat vo svoj prospech... Myslim ze tato vec zbytocne kazi toto kolo pretoze dost nespravodlivo tym ''odtlaca'' hracov co nemaju tolko kreditov za tych co ich maju. Ano myslim tym to ze niekto takto moze narobit 2-3x tolko prachov na FK ako ten co tie kredity nema.

    A ano mozno si dakto pomysli ze ten co ma kredity bol vzdy lepsie ale ked si dakto zisti napr len toho spiona za tie kredity este vzdy nema iste to ze z toho daco ziska ale pri tomto kto ma viac kreditov moze sa viac x vyplatit... tym moze samozrejme viacej nakradnut

    A kedze to ako sa nakazis od slapiek neni nijako podmienene ale generuje sa to nahodne (mozes sa nenakazit 25x za sebou ako sa mi podarilo ale zase mozes aj hned na prvy krat padnut)by bolo spravodlive aby sa znova ratali listky do bordelov a ak uz nie to tak apson dat nejake obmedzenie povedzme ze po 2 doplneniach vydrze u slapky ta automaticky predavkuje... potom by si uz hraci premysleli ci sa im to za tie kredity naozaj oplati... Takto je to podla mojho nazoru dost NEOBJEKTIVNE

  2. #2
    Guest

    Default

    NO zizan, vieš máš pravdu len to je biznis. Teraz sa napríklad nedá prenášať s kukiel pomocou kreditov lebo to potom už nedáva staty keď ju zabíjaš. Čiže tu prišli švédi o dosť kreditov lebo tu sa míňalo veľa. Teraz to podľa mňa kompenzujú tu. Samozrejme že je to teraz inak ale nespravodlivé určite nie. Každý má možnosť si kúpiť kredity, no niekto do toho peniaze nedá. Top hráči si ich buď kupujú alebo majú kamarátov v Crew. Len zasa vidíš že niektorí kredity majú ale musí ich mať potom ďalších 16 ľudí aby mohol to FK s niekym stále točiť.
    Čiže nespravodlivé to nieje každí ma rovnaké možnosti a to myslím v tom že každí si môže kúpiť kredity. Nespravodlivé možno v tom že podaktorí majú kredity od členov Crew.
    Proste v tomto platí Biznis je Biznis.

  3. #3
    Guest

    Default

    Jak napsal Zdeno, tohle je bussiness

    Mimochodem tohle je jeden z nejlogičtějších tahů, jaký jsem zatím od developerů viděl a to že to hraju už celkem dlouho.

  4. #4

    Default

    no myslim si ze tohle je mnohem vic na ukor normalnich hracu nez prenaseni statu za kredity... to normalni hrac ani prakticky nepostrehl, protoze o tom nemel ani paru a nemuselo ho tak trapit to ze kdyz nekdo ma penize nebo kamarady v Crew nebo oboji anebo jeste Fraud kredity, tak na konci ma takoveto "zvyhodneni" nez ted kdyz je v gangu dela treba AC nebo nevim co a vidi jak jeden hrac chytne nemoc od kurvy a za minutu je zpatky protoze ty kredity proste ma. tohle je podle meho nazoru pro normalniho hrac vic "frustrujici" nez ta prvni moznost, ale jelikoz to je bussiness, a za toto muze platit mnohem vic hracu tak to maji asi dobre propocitane ze to vyjde lepe... ale pro hrace to je horsi varianta

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by zizan1 View Post
    mam pripomienku: Ako ste si uz mnohi vsimli vstupenky do bordelov neexistuju - mnoho ludi to uz zacina aj vyuzivat vo svoj prospech... Myslim ze tato vec zbytocne kazi toto kolo pretoze dost nespravodlivo tym ''odtlaca'' hracov co nemaju tolko kreditov za tych co ich maju. Ano myslim tym to ze niekto takto moze narobit 2-3x tolko prachov na FK ako ten co tie kredity nema.

    A ano mozno si dakto pomysli ze ten co ma kredity bol vzdy lepsie ale ked si dakto zisti napr len toho spiona za tie kredity este vzdy nema iste to ze z toho daco ziska ale pri tomto kto ma viac kreditov moze sa viac x vyplatit... tym moze samozrejme viacej nakradnut

    A kedze to ako sa nakazis od slapiek neni nijako podmienene ale generuje sa to nahodne (mozes sa nenakazit 25x za sebou ako sa mi podarilo ale zase mozes aj hned na prvy krat padnut)by bolo spravodlive aby sa znova ratali listky do bordelov a ak uz nie to tak apson dat nejake obmedzenie povedzme ze po 2 doplneniach vydrze u slapky ta automaticky predavkuje... potom by si uz hraci premysleli ci sa im to za tie kredity naozaj oplati... Takto je to podla mojho nazoru dost NEOBJEKTIVNE

    (clap) klaniam velky hold Svedom. Ako si mohli toto dovolit?? Vsak im nejde o peniazee ale ide im o hru ze


    --- Za všetkým hladaj ženu...alebo peniaze ---

  6. #6
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Ako som sledoval posledné kolá, tak máloktorý účet v top 20 mal minuté lístky.
    Naviac sa teraz počet lístkov obdržaných za jeden TC deň zvýšil na 12.

    Chápem však, že kradnutie je potrebné hlavne od začiatku, keď lístkov je pomerne menej.

    Stále si však myslím, že vyhrá nie ten, kto bude najviac kradnúť FK, ale ten, kto preukáže najväčšiu schopnosť a um hry s kuklami. A to je pre Švédov horšia správa, ako tá s lístkami do bordelu.

    M.

  7. #7
    Guest

    Default

    btw zdeno nevim jak tohle kolo ale minule to slo kdyz si utocil hlavnima zabil dostal si vsechny staty jen takovy offtopic...

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sc0rp10n View Post
    NO zizan, vieš máš pravdu len to je biznis. Teraz sa napríklad nedá prenášať s kukiel pomocou kreditov lebo to potom už nedáva staty keď ju zabíjaš. .
    no toto neni ta k uplne pravda myslim že minule kolo sem přenesl takovych minimalne 500k na hlavní přes jipky a basy sice to bylo drahší než normalne ale dalo se ...

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SantaKlaus View Post
    no toto neni ta k uplne pravda myslim že minule kolo sem přenesl takovych minimalne 500k na hlavní přes jipky a basy sice to bylo drahší než normalne ale dalo se ...
    Tak neviem presne ako to je teraz. Ale to s tým bordelom je taktický ťah.

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sc0rp10n View Post
    Tak neviem presne ako to je teraz. Ale to s tým bordelom je taktický ťah.
    tak to je jasne cim vice lreditu ttim vice pemez ...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •