Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
  1. #11
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Vidím, že sa tu vytvorilo pomerne silné jadro mladých TC ekonómov. Asi tomu bude možno skutočne tak, tie vaše špekulácie dávajú nejaký zmysel.

    Myslím však, že kto peniaze má, ten kupoval kredity, kupuje a bude kupovať.
    Kto má "kamošov" v TC crew, ten si pýtal kredity, pýta a bude si pýtať.
    Kto nemá ani jedno, zariadi sa podľa toho, alebo sa bude snažiť získať prvé, či druhé.

    V každom prípade inštitút lístkov je niečo, čo privádza kukly na scénu. A multiúčtovníctvo je zase niečo, čo sa švédom nepáči. A tu si myslím, že je skrytá poenta. Tuším a zatiaľ som presvedčený, že Švédi by oželeli niekoľko zopár kreditov/peňazí výmenou za to, aby sa kukiel nadobro zbavili. Kto dával na svojich 300 kukiel jeden kredit, aby sa mu lepšie kradlo, tak ten ich teraz využije inak, lebo ich až tak veľa nepotrebuje.

    Čo sa týka lístkov, tak to je niečo, čo celkovo má postupom času zmiznúť zo scény. Je to ešte hudba budúcnosti, ale prvé kroky za týmto cieľom sú už celkom zreteľné.

    M.

  2. #12

    Default

    no takze to dopadne nakonec tak, ze bude povolen jen jeden ucet a zadne listky, takze kdo tu bude sam sedet nejdele ten vyhraje a kredity nebudou ani moc treba... z ceho pak budou svedi zit? krome reklamy? to bude muset byt kreditama zpoplatneno uplne vsechno... takze misto listku do baru bude napriklad platba kreditem koupe zbroje platba kreditem, koupe u dealera platba kreditem atd.

    to bude cesta do zahuby pro tuto hru, protoze to neprilaka nove hrace kdyz uvidi ze maji za vse platit a stare to bude nudit hodne nudit

  3. #13
    Guest

    Default

    Hrat bez listku je hovadina jako hrat bez kukel... at se to paci ci nepaci je ot jedna z veci ktera tu hru dela jedinecnou mnohme vice strategickych moznosti so on... a to jestli listky sou a kolik je naprosto jednuduche... cim vic listku tim vic lam se stihne vicekrat dostat do basy ci na jip...

  4. #14
    Guest

    Default

    Súhlasím. Ak by zrušili lístky bolo by to o ničom. Už bordeľami že zrušili vstupenky hra stráca.
    Kedysi to bolo dosť o stratégii nemusel si tu byť non stop. Teraz aby si tu sedel 24 hodín denne aby si to niekde dotiahol.

  5. #15

    Default

    tak aby jsi to nekam dotahnul tak jsi tu musel byt i za minulych casu prakticky furt nebo aspon polovina tveho tymu.. ale strategie delala hru hrou... charisma show, rdk, HC IQ atd. marne premyslim kdybych hral jakou vubec zvolit strategii na tyhle novy kola a moc mne toho nenapada, krome tisicu kreditu za FK na hlavnim a vlastni FP gang(y) pro kukly...

  6. #16
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Ad vymiznutie lístkov:
    Viem, že to nebude vymiznutie lístkov bez ničoho, ale bude to nahradené novým systémom obmedzení. Aj napriek tomu však nevidím do toho tak, aby som mohol predpokladať ako to bude.

    Ad kukly:
    Je to ťažké, som proti úplnému vymiznutiu kukiel. Niekoľko málo účtov je nutné pre minimálnu stratégiu. Do budúcnosti som navrhoval a navrhujem vytvorenie akejsi konzoly, spoza ktorej je možné "zapnúť" viac účtov. Bolo to ohodnotené ako zaujímavé, ale myslím, že to bude nezrealizované.

    Naopak, je stále zjavnejšie, že Švédi sú za úplné vymiznutie kukiel, za ich úplné vyhibenie. Keďže som však opčného názoru, neprestanem upozorňovať na fakt, že je nutné mať viac ako jeden účet na rozbehnutie aspoň akej takej stratégie... Už na vloženie kukly do gangu je nutné mať aspoň dva účty...

    Do budúcnosti nechcem hlavne dve veci:
    Aby sa hra obmedzovala na nevinnú robotu zo servermi.
    Aby sa hra stávala klikačkou.

    M.

  7. #17
    Guest

    Default

    No a bohuzel prave ktomu to speje milovymi kroky...

  8. #18

    Default

    tahle hra je teda spis byla zajimava prave diky moznosti multiuctu.. na solo hru a zakaz multi tu je mnoho lepsich her nez crims jako solo byt muze. Tohle nikoho nepritahne. Spousta lidi sem prisla kvuli tomu ze dostali ruzne bany za multiucty a protoze je solo hra nebavila... tuhle hru si nedokazu jako solo predstavit to by se opravdu musela totalne cela prekopat. napr jeji prodlouzeni ze 45real dnu by byla absolutni nezbytnost na minimalne dvojnasobek atd.

    Ja jsem kdysi navrhoval at udelaji paralelne 2verze jakoby 2hry jednu multi ddruhou solo.. a podle mne by na tom videli kolik kde kdo hraje a jak koho o bavi.

    prijde mi ze hodne zpohodlneli, ale treba se taky jen pletu

  9. #19
    Guest

    Default

    Ja som tiež zástanca týmovej hry. Len pekne krôčik za krôčikom to smeruje úplne niekde inde.
    NO čo už my s tým narobíme.

  10. #20
    Guest

    Default

    Celý je to naprosto jednoduchý švédi poznají během pár dnů po provedení změny, jestli byla dobrá či nikoli. Na netu jsou spousty dalších zajímavých online her

    Jak už jsem tu někde četl...pokud zruší kukly, tak bude nezbytně nutné prodloužit jedno kolo a ztratí se veškerá strategie, takže tam budou moct nechat jenom tlačítko "gang", "zlodějina" a "noční život"

    Pokud zakážou sdílení účtů, tak spousta lidí přestane hrát. Já přestanu, protože vim, že se sám nedokopu k tomu, abych něco nahrál.

    Pokud zakážou obojí, tak to můžou hned prodat a žít s pocitem, že kdysi vymysleli jednu fakt suprovou hru, která dobře vydělávala a že byli totálně tupý, když jí podělali


    No jsem zvědavý, jak moc jsou ty švédi inteligentní

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •