Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Guest

Arrow kesin hack %1000 stamina yapıyor (3.77mb)

http://**********

arkadaşlar ben şaka yapmıyorum gerçekten gece yarısı 2:33 de buldum.Gerçi linkleri görebilmek için yarım saat üye olmak zorunda kaldığım siteler oldu.

arkadaşlar bu küçük 3.77 mb dosyayı zipten çıkarını içindeki exe. yi çıkartınız
    ve giriniz karşınıza bi tane tablo çıkacak o tabloda 4 tane buton var ilkinde gücünüzü artırıyor diğerlerini yapmayın çünkü onlar hastanelik ediyor.sonra tarayıcınızı yenileyin ve staminanın dolmuş olduğunu göreceksiniz.

Düzenlendi: SB
    Last edited by SwiftBlast; 04-26-2008 at 09:39 PM.

Guest

4) Tüm işlemleri şimdiki bilgisayarınla sen yapmalısın.Tüm gezinmeleri kendi bilgisayarının faresi ile yapmalısın.Bu ayrıca URL browserdaki düzeltmelerinde yasak olduğu anlamına gelir.Oyunun işlevini değiştirecek eklentiler de yasaktır.

Kural 4 nedeniyle forumdan uzaklastırıldın bi dahaki sefere oyundan banlanacaksın....

Guest

Quote Originally Posted by ylmztr457 View Post
    http://**********

arkadaşlar ben şaka yapmıyorum gerçekten gece yarısı 2:33 de buldum.Gerçi linkleri görebilmek için yarım saat üye olmak zorunda kaldığım siteler oldu.

arkadaşlar bu küçük 3.77 mb dosyayı zipten çıkarını içindeki exe. yi çıkartınız
    ve giriniz karşınıza bi tane tablo çıkacak o tabloda 4 tane buton var ilkinde gücünüzü artırıyor diğerlerini yapmayın çünkü onlar hastanelik ediyor.sonra tarayıcınızı yenileyin ve staminanın dolmuş olduğunu göreceksiniz.

Düzenlendi: SB

lan bu adam mal mı ne ak

o yolladığın link varya sana girsin (: mod. abiler şu herifin sie edilmesini sağlayın yav

Guest

Quote Originally Posted by xXxCrafty1xXx View Post
    o yolladığın link varya sana girsin (: mod. abiler şu herifin sie edilmesini sağlayın yav
    zaten sie etmişler banlamış forumdan amk ne mallar var crimstende banlayın şu malı

Guest

Quote Originally Posted by xXxCrafty1xXx View Post
    orda görülen link ylmztr457 nin verdiği link değil. SwfitBlast tarafından düzenlenmiş. ama ne olduğu belli olmayan bi program olsa gerek. sonuçta truva atı, trojan vs olmasa bile bot program kullanmaktan banlanabilirsiniz.

neyse kolay gelsin

aırelio abi senin nickin neden yeşil

Guest

Quote Originally Posted by oozorhan98 View Post
    aırelio abi senin nickin neden yeşil
    modlar yeşil görünür

Guest

Quote Originally Posted by LarryBird94 View Post
    modlar yeşil görünür
    ilerde bizde görüncez inş

Guest

dimi larry modum