Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by fransX
    Δε τους βλέπω ιδιαίτερα διατεθιμένους να το αλλάξουν αλλά εγώ είμαι υπερ της διαμαρτυρίας
    Γράψτε καλύτερα στο αγγλικό support, αυτό το βλέπουν όλοι.
    EAN ETIMASO DLD ENA SUPPORT STA AGGLIKA ME MIA DIAMARTIRIA SIMPLIRONONTAS KAI TA IPOLIPA MELOI TO NICK TOUS STO AN SIMFONOUN I OXI STO IDIO POST PISTEBIS OTI EXOUME NA KERDISOUME ESTO KAI KATI ???

    AN MOU PIS NAI NA TO KANO RE FILOS KAI NA TOUS POUME EPISIS NA BALOUN KAI KAPION AKOMA STO NA SE HELP KAI NA MIN TROS MONO SOU OLO TO MANIKI GIATI KSERO KAI AKTALABENO TO POS EINAI .

  2. #32
    Guest

    Default

    Nαι εγώ συμφωνώ να ανοίξεις ένα post και να γράψετε όλοι όσοι διαφωνείτε με τις αλλαγές. Στο κάτω κάτω το παιχνίδι πρέπει να αρέσει στους παίχτες κι όχι στους admins.
    Όσο για νέο Mod, το έχω κανονίσει ήδη

  3. #33
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by fransX
    Nαι εγώ συμφωνώ να ανοίξεις ένα post και να γράψετε όλοι όσοι διαφωνείτε με τις αλλαγές. Στο κάτω κάτω το παιχνίδι πρέπει να αρέσει στους παίχτες κι όχι στους admins.
    Όσο για νέο Mod, το έχω κανονίσει ήδη
    OREA EGO TO ETIMASA PISTEBO MIA DIORTHOSI NA TIN THELI KITAKSETO KAI SE PARAKALO BOITHISE LIGO NA TO SINTONISOUME MIAS KA IESI EXEIS TIN PROSBASI POU XRIAZETE SE PERIPTOSI POU KATI EINAI LATHOS I KATI EINAI EKTOS TOU THEMATAS .... SE EUXARISTO POLI

  4. #34
    Guest

    Default

    Μια χαρά μου φαίνεται.. ήδη άλλαξαν κάτι στα όπλα, η διάρκεια αυξήθηκε

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •