Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Guest

    Default Bledne zarobki dziwek

    Wykukałem już pierwszy błąd

    Kupiłem sobie Miss Blondi (miałem 295 char). Patrze na kwote jaką dziwka zarabia, a tam $282345. Się ucieszyłem - dziwka zarabiała dużo więcej niż w poprzedniej edycji

    Zrobiłem rabunek pojedyńczy (char mi trochę wzr�sł). Wszedł z ciekawości w dział dziwek, a tam Miss Blondi - $281264.

    C�ż... Żeby być pewnym dokupiłem sobie 10 charyzmy i kwota spadła jeszcze niżej (do $277893)


    BTW. Możliwe, że jest to nowy system liczenia zarobk�w dziwek ;]

    P.S Pisze tutaj, bo w dziale Bugs obowiązuje język angielski - Ja go nie znam.

  2. #2
    Guest

    Default

    pisalem do memoxa....zobaczymy

    Thanks

  3. #3
    Guest

    Default

    ja mając troche ponad 100 charyzmy Miss Blond zarazbiała ponad 400k a teraz patrze z char. 450 że zarazbia niecałe 250:/ troche dziwnie że nim wiecej charyzmy tym mniej kasy

  4. #4
    Guest

    Default

    mam podobny problem... caly czas rosnie mi charyzma a kasa u dziwek ani nie rosnie ani nie maleje, a przeciez powinna wzrastac rownoczesnie ze wzrostem charyzmy... cos jest nie tak :/ chcialam zmienic profesje na alfonsa ale skoro tak jest to niewem czy mi sie to oplaci :/

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by klimek10
    ja mając troche ponad 100 charyzmy Miss Blond zarazbiała ponad 400k a teraz patrze z char. 450 że zarazbia niecałe 250:/ troche dziwnie że nim wiecej charyzmy tym mniej kasy
    Co jest grane ??? Po co kupowac dziwki, skoro gdy dojde powiedzmy do 20-30k char to dziwki nie beda mi nic zarabialy

    Admini do boju

  6. #6
    Guest

    Default zarobki dziwek

    no niestety - to nie bug jak sądzę - w nowej edycji (11) mamy śliczną zmianę - new descending zarobki dziwek - czyli spadające - jako że descending to właśnie spadające, a nie rosnące
    pewnie spadają w miarę rośnięcia respa...
    albo charyzmy...

  7. #7
    Guest

    Default

    admini chcieli cos ulepszyc i jak zwykle cos zjebali :P

    nowa formula zarabiania kasy przez dziwki jest... ? hmm ? dziwna ?

    niechce mi sie liczyc, ale chyba po dojsciu do jakiegos pkt char dziwki nie beda wogole zarabiac

  8. #8
    Guest

    Default

    no coz, chodzi o to, zeby respa podciagać tylko w walce jak sądzę... i tutaj marna przyszłość dla tych, kt�rzy marzyli o byciu alfonsami (w sumie - łatwa kasa)

  9. #9
    Guest

    Default

    shysiak nie o to chodzi, po prostu cos zjebali i tyle. takie jest moje zdanie ale innej mozliwosci nie widze. teraz tylko trzeba czekac az naprawia

  10. #10
    Guest

    Default

    hehehehe - no może wcale nie twierdzę, że nie

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •