Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Guest

    Default ακουστήκαμε και έχουμε την εξής �

    σύμφωνα με τα mail που με στείλανε από ιταλία , ισπανία , γερμανία , πολωνια , σερβία , τουρκια , βραζιλία . μου είπανε ότι βρίσκουν πολύ σωστή την παρατήρηση και την ένσταση που κάναμε και θα κάνουν αποχη το σάββατο και την κυριακή από το παιχνίδι όλοι τους σαν χώρες μέχρι να αλλάξει το game και να γίνει όπως ήταν. είναι μαζί μας στην διαμαρτυρία μας και θέλουν και αυτοί το ίδιο οποιος ξενέρωσε και θέλει το crims όπως ήταν σάββατο και κυριακή να μην μπει καθόλου 2 μέρες είναι παιδιά μην μπείτε ούτε για να δείτε να δούνε ότι το game πρέπει σε εμάς να αρέσει και όχι στην τσέπη τους χωρίς εμάς game δεν ίππαρχοι ας το σκεφτούν. δεν έχουμε να χάσουμε τίποτα απλά 2 μέρες δικες μας 8 μέρες crims.

    σας ευχάριστο όλους όσοι με στηρίξατε και συμφωνήσατε μαζί μου και τουλάχιστον ακουστήκαμε και δεν το αφήσαμε έτσι

  2. #2

    Default

    Δύο μέρες....Εγώ είμαι σύμφωνος με αυτή την τακτική της ολιγοήμερης αποχής, αρκεί να την σεβαστούν και οι υπόλοιποι ( Έλληνες και αλλοδαποί ), τουλάχιστον το πλείστον αυτών.

  3. #3

    Default Re: ακουστήκαμε και έχουμε την εξή

    Quote Originally Posted by KaTaKTiTiS
    χωρίς εμάς game δεν ίππαρχοι ας το σκεφτούν. δεν έχουμε να χάσουμε τίποτα απλά 2 μέρες δικες μας 8 μέρες crims.
    oxi mono den ίππαρχοι game xwris emas alla oute kan ναυαρχοι (για να μην πω και πτεραρχοι)

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •