Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Guest

    Default Nagrody w TC=wolne żarty

    Mimo iż nie gram w tc juz z pol roku to patrzac co sie dzieje w świecie tc z edycji na edycji to zastanawiam sie jak ja w to mogłem grać.
    Gracze którzy grają po 18h na dzień by móc wygrać bardzo się męcza.Co mają za to? Całe 400$.To są jakieś żarty.Z obecnym kursem $ to niewiem czy 1000zl udalo by sie dostac za zwycięstwo (nie mówiać juz o top 2,3)A co wtedy gdy graczy jest kilku ?? 100zl na lebka heh.
    Tc ma mnóstwo kasy z kredytów( które w 80% i tak nie dochodza do graczy)nie może postarac się o większą nagrode? Poprostu uważam że nagroda powinna być adekwatna do pracy w którą angażują się gracze.Kiedyś gdy gralo sie raczej solo to nagroda 400$ byla jak najbardziej wporzadku.Ten post pisze do adminów którzy zarabiają nie małe pieniądze za to że "pilnują porzadku" nie zaproponują by szwedzi w zwiazku z tak niskim kursem dolara zwiększyli troche nagrode np do 1000$ wkoncu co to dla nich? a uwierzcie ze wieksza nagroda=wieksza ilosc graczy=wiecej kasy dla szwedow za kredo.NIe bede pisał już przez jakie męki musi przechodzic gracz by wygrac edycje. CO to za nagroda 200 kredo za top 5 chyba.Tragedia.Mysle ze zarowno gracze jak i admini powinni troszke sie zbuntowac odnosnie nagrody bo szwedzi lecą ........

    NO chyba zeby urodzic sie gdzieś w MOzambiku i wygrac bo tam 400$ to majątek.

    PZDR


    PS.KIEDYS GDY W TC GRALO MNIEJ OSOB GLOWNA WYGRANA WYNOSILA 1k$ przy kursie dolara ponad 4zl wiec o czym my tu wogole mowimy
    Last edited by Przemo; 05-21-2008 at 02:17 PM.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    98

    Default

    Jak komuś nagroda nie pasuje, to wcale nie musi grać w TC po to aby wygrać główną nagrodę, jedni gracze grają dla zabawy, inni bo to już ich nałóg lub z innych powodów. W wielu podobnych grach internetowych nie ma wcale nagród, do tego konta są płatne a ludzie grają i poświęcają tyle samo czasu co na TC więc o czym my tu w ogóle mówimy? Nie pauje - nie graj, proste, nie?

    Po za tym, dlaczego ktoś powinien interesować się tym czy na jednym koncie gra 1, 10 czy 1000000000 osób?

    PS. Admini, którzy 'pilnują porządku' wcale takich kokosów nie zarabiają na tej grze, nie wiesz nic na ten temat - nie wpowiadaj się
    Last edited by Orion; 05-21-2008 at 02:51 PM.

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Orion View Post
    PS. Admini, którzy 'pilnują porządku' wcale takich kokosów nie zarabiają na tej grze, nie wiesz nic na ten temat - nie wpowiadaj się
    Mając na myśli bogatych adminów miął na myśli ofc devów

    Co do tekstu "Nie wiesz nic na ten temat..." - typowe dla oldschoolowych graczy przekonanych o swojej wielkości i wszechwiedzy Bez urazy orion, ale podeszłeś do Przema jak do jakiegoś retarda ze skwerka pytającego :

    Wie on doskonale co mówi - nie tak dawno przy kursie dolara około 4 zł główna nagrodą było równo 1000$, aktualnie nagrody sa o wiele mniejsze, podobnie jak kurs tej waluty, na TC do normalnej gry potrzebnych jest coraz więcej kredytów, a co za tym idzie - coraz więcej SMSów.

    Quote Originally Posted by Orion View Post
    Nie pauje - nie graj, proste, nie?
    Chyba napisał że nie gra od pół roku ?
    Last edited by Zakarumita; 05-21-2008 at 02:58 PM.

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Orion View Post
    Jak komuś nagroda nie pasuje, to wcale nie musi grać w TC po to aby wygrać główną nagrodę, jedni gracze grają dla zabawy, inni bo to już ich nałóg lub z innych powodów. W wielu podobnych grach internetowych nie ma wcale nagród, do tego konta są płatne a ludzie grają i poświęcają tyle samo czasu co na TC więc o czym my tu w ogóle mówimy? Nie pauje - nie graj, proste, nie?

    PS. Admini, którzy 'pilnują porządku' wcale takich kokosów nie zarabiają na tej grze, nie wiesz nic na ten temat - nie wpowiadaj się

    skoro gracze grają dla zabawy to dlaczego admini dostaja kase? przeciez to tylko zabawa jak sam to nazwales. A doskonale wiesz ze gracz spedza wiecej czasu przy grze niz admin


    PS.TO Juz nawet credo drozeje na alegro a nagrody stoją w miejscu.Jakby Szwedzi byli fair gracze też by byli
    Last edited by Przemo; 05-21-2008 at 03:06 PM.

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Przemo View Post
    PS.TO Juz nawet credo drozeje na alegro
    "Zaraz hackne ******** to allegro i nie będzie frajerow" Joke ofc

    Wracając do tematu: W 100% zgadzam się z opinia Przema o nagrodach.
    Last edited by Zakarumita; 05-21-2008 at 03:16 PM.

  6. #6
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    98

    Default

    Quote Originally Posted by Zakarumita View Post
    Mając na myśli bogatych adminów miął na myśli ofc devów
    Ja przez pojęcie 'Admin' rozumiem Leader'ów Crew ewentualnie (ale to już bardzo naciągane) członków Abuse Crew.

    Quote Originally Posted by Zakarumita View Post
    Co do tekstu "Nie wiesz nic na ten temat..." - typowe dla oldschoolowych graczy przekonanych o swojej wielkości Bez urazy orion, ale podeszłeś do Przema jak do jakiegoś retarda ze skwerka pytającego :
    Nie uważam się za jakiegoś wielkiego gracza i nigdy się za niego nie uważałem bo tak naprawdę nim nie byłem ale pewny jestem, że o zarobkach Adminów czy Developerów w tej grze niestety Przemo ma takie pojęcie jak ten 'Pan' ze screena, którego wrzuciłeś do swojego posta.



    Quote Originally Posted by Zakarumita View Post
    Wie on doskonale co mówi - nie tak dawno przy kursie dolara około 4 zł główna nagrodą było równo 1000$, aktualnie nagrody sa o wiele mniejsze, podobnie jak kurs tej waluty, a na TC do normalnej gry potrzebnych jest coraz więcej kredytów, a co za tym idzie - coraz więcej SMSów.
    Wie co mówi, bo napisał, że kurs dolara spadł? Bez jaj, w całej mojej wypowiedzi chodziło o to, że jeśli komuś nie pasuje nagroda, to wcale o nią nie musi walczyć, więc Twój komentarz nie pasuje do mojej wypowiedzi.

    Co do stwierdzenia 'Nie wiesz to się nie wypowiadaj' - miałem na myśli zarobki Adminów/ Developerów a to z samą grą czy nazywaniem siebie 'wielkim graczem' nie ma NIC WSPÓLNEGO.

    Quote Originally Posted by Przemo
    skoro gracze grają dla zabawy to dlaczego admini dostaja kase?
    Dajesz komuś rozrywkę - czerpiesz z tego korzyści, nie słyszałeś o tym? Proste przykłady:

    Telewizja - rozrywka za którą musimy płacić a sami korzyści finansowych z tego nie mamy, nagród za oglądanie telewizji też niestety nie rozdają.

    Wesołe miasteczko - rozrywka za którą płacimy, korzyści finansowych ani nagród także nie mamy.

    Sorry, bardziej dobitnie tego wyjaśnić nie mogłem.


    Quote Originally Posted by Przemo
    skoro gracze grają dla zabawy to dlaczego admini dostaja kase? przeciez to tylko zabawa jak sam to nazwales.
    Zabawa dla NIEKTÓRYCH GRACZY, nie dla Developerów/Adminów. Przeczytaj jeszcze raz tamtą wypowiedź.

    Quote Originally Posted by Orion
    jedni gracze grają dla zabawy, inni bo to już ich nałóg lub z innych powodów.
    Quote Originally Posted by Zakarumita
    Chyba napisał że nie gra od pół roku ?
    To po jakiego wała przejmuje się tym, że kurs dolara spadł i przez to nagroda jest mniejsza?

  7. #7
    Guest

    Default

    z pewnoscia wieksza wygrana zwiekszylaby liczbe graczy, ale...

    wieksza kasa = wieksze wałki i wieksze "kombinacje alpejskie"...

    a ze złoty jest coraz silniejszy to juz nie wina developerow :P

    Optymalna nagroda bylaby:

    #1 - 1000 $
    #2 - 750$
    #3 - 500$
    #4 - 300$
    #5 - 200$
    #6-10 - credo

    takie moje zdanie

    Pozdrawiam.

  8. #8
    Guest

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Orion View Post
    Jak komuś nagroda nie pasuje, to wcale nie musi grać w TC po to aby wygrać główną nagrodę,

    PS. Admini, którzy 'pilnują porządku' wcale takich kokosów nie zarabiają na tej grze, nie wiesz nic na ten temat - nie wpowiadaj się

    Czy wlasciciele gry wzbogacili sie juz na tyle i sa w stanie przyslac mi , wygrany w 11 edycji talon na odziez juz nie pamietam do jakiego sklepu (chyba skateshopu albo jakos tak podobnie) o wartosci 100$ ?? To juz chyba ze 2 lata minelo a zielone spadaja i spadaja :P

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kemot90 View Post
    z pewnoscia wieksza wygrana zwiekszylaby liczbe graczy, ale...

    wieksza kasa = wieksze wałki i wieksze "kombinacje alpejskie"...

    a ze złoty jest coraz silniejszy to juz nie wina developerow :P

    Optymalna nagroda bylaby:

    #1 - 1000 $
    #2 - 750$
    #3 - 500$
    #4 - 300$
    #5 - 200$
    #6-10 - credo

    takie moje zdanie

    Pozdrawiam.
    Według mnie kemot ma racje co do stawek zarobków za poszczególne miejsca

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by RedAndDevil01 View Post
    Według mnie kemot ma racje co do stawek zarobków za poszczególne miejsca
    mysle ze ci ktorzy chcieli sie wypowiedziec na ten temat juz to zrobili.Wene zamknij temat i usun bo juz nic nie wnosi.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •