Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 15 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 145
  1. #1
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default Pokec o (ne zas tak) starých časech TC, známí jsou zváni

    Proč ne, na offtopicu je o ničem mít něco takovýho, protože tam stejně nikdo nechodí a říkám si, že jeden topic navíc tu nikoho srát nebude. No ne ?
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MartyMcFly View Post
    Proč ne, na offtopicu je o ničem mít něco takovýho, protože tam stejně nikdo nechodí a říkám si, že jeden topic navíc tu nikoho srát nebude. No ne ?
    Tak ja vám ten topic budem tolerovať kľudne ak budete kecať o tom čo máte a nie ako vždy sa len urážať.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Ahoj Marty, vitaj späť.

    M.

  4. #4
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by Mororus View Post
    Ahoj Marty, vitaj späť.

    M.
    Zdravím i tebe. Nemám ve zvyku urážet a jen kvůli tomu, abych tu mohl urážet jsem se sem nevracel, to zapotřebí nemám. Cílem mým je opravdu jen si popovídat. Druhý zájem, proč tu jsem je barevné schéma tohoto fóra. Mám ho prostě rád. Možná tento topic skončí na pár dní u ledu, tedy myslím tím, že sem možná nebudu psát. Až vyřeším školu, tak budu.

    MMF. (mezinárodní měnový fond)
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  5. #5
    Guest

    Default re:

    cauko marty..

  6. #6

    Default

    jeej kto sa vrátil

  7. #7
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by laado View Post
    jeej kto sa vrátil
    No jasně, vzpomínky na ty hodiny proseděné u šedé obrazovky se nesmažou, je lepší toho nelitovat, ale už znovu nehrát

    Quote Originally Posted by valistar
    Víš, vzpoměl jsem si na jednoho Slováka. Tebe tu někdo nařkl z toho, že bys někoho snad vysál a nebo mu vzal účet, nebo takovou podobnou zlou věc. Proto jsem si vzpoměl na ještě jednoho "godfathera" slovenské scény, chodil sem minulý rok v zimě a na jaře. Nevíš kdo ?
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  8. #8
    Guest

    Default

    Sevas Marty rád ta tu zase vidím

  9. #9
    Guest

    Default

    Tak já budu slušný a taky vás pozdravím ahojte

  10. #10
    Guest

    Default

    Hmm vidím že dabata ako si ustala.
    TAk začnite kecať napríklad o 17. kole. To bolo pre mňa dosť zaujímavé. (ja sa pridám tiež ak si na niečo spomeniem )
    Ak nie tak nie, chcel som len trochu oživiť debatu (chuckle)

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •