Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 15 of 15 FirstFirst ... 5131415
Results 141 to 145 of 145
  1. #141
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by OXXX View Post
    Čo ten dexter , mohol by ešte skusit si naplno zahrat crims a nie len tak na 1/20, ved ja pamätám že mastil fk za starých časov jedná radost . Možno ked ked budeme niekedy hrat urobíme medzinarodný kecací fk gang, Marty bude boss, len sa bude musiet trocha posnažit aspon na začiatku aby nejako " vypatlal" svoj nick na fort knox
    Náhodou, tohle kolo jsem byl jeden z prvních, kdo měli na acčko potom to jelo...baximo, Oyer, Miora a samé ac. Sem tam ga, ale průměrně stále rostu na statech
    Není problém udělat si dva nicky na ac a s nimi krást, sbírat staty a nabrat si na fort knox přesátím. A nebo tři nicky, to se ještě dá levou zadní.

    Takže Wanted, neznám hru, ale vypadá to, že nastal nějaký přesun hráčů.

    (mimochodem ty jsi vstal po dlouhé době z mrtvých Petere ? že jsi se ozval)
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  2. #142
    Guest

    Default

    Marty ten odliv hráčov sa už deje dlhšiu dobu len to nevidíš.

    Wanted je podobná hra TS len je to s prostredia filmu WANTED ktorý je teraz v kinách.

  3. #143
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by KillerSVK View Post
    Marty ten odliv hráčov sa už deje dlhšiu dobu len to nevidíš.

    Wanted je podobná hra TS len je to s prostredia filmu WANTED ktorý je teraz v kinách.
    Ale vidím, proto jsem ve 20. skončil, skoro všichni staří známí už skončili, neměl jsem moc důvodů hrát dál.

    Na konci 16. kola jsem si psal pár zpráv s jetpackem, lákal mě na Fallen Sword. Regnul jsem se tam a nějak mě to nechytlo. Také Rici přišel s Hattrickem.
    Potom bylo Speed on Blood, pak spousta lidí začala hrát Travian, Divoké kmeny se objevili, O Game, blablabla a tak dál prostě. Teď je hra Wanted a nahoře na TC reklamě jsem viděl nějaké Bootlegers či jak se to nazývá. Jednoduše, je toho plno.

    Na TC mě ta šedá barva uklidňuje
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  4. #144
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    vidím že vás ta Wanted hra, tebe Killere s Cosmem, baví. Nějak moc mi to připomíná SoB. To nebylo zas tak špatné hrát, i když to bylo docela amatérské.
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  5. #145
    Guest

    Default

    JJ baví. Sa tam trošku podpichujeme

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •