Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 15 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 145
  1. #11

    Default

    rovnako aj pre mňa bolo to kolo strašne zaujímavé, milk od GodLikeSVK, darovanie mojich pár statíkov CosmSvejkZigac a spoznanie super ľudí..

    ale aj tak najkrajšie bolo 15. kolo k66ka

  2. #12
    Guest

    Default

    Ako pozeram tak pozeram ale starych znamych travy je tu uz malo. Vitaj Matry spet. Zeby sa historia vracala
    Last edited by KillerSVK; 06-14-2008 at 03:24 PM.

  3. #13
    Guest

    Default

    JJ k66ka opravdu jsem ho měl za holku... v 15. a 17. kole jsem se seznámil asi s nejvíc lidma...v 15. u k66ky s krouhou, rowanem, romantyckou,... a v 17. kole se spoustou lidí ve furions

  4. #14

    Default

    čo bolo to bolo terazky som majorom

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever View Post
    JJ k66ka opravdu jsem ho měl za holku... v 15. a 17. kole jsem se seznámil asi s nejvíc lidma...v 15. u k66ky s krouhou, rowanem, romantyckou,... a v 17. kole se spoustou lidí ve furions
    JJ furions bola velka rodinka priatelov a kukiel FURIONS 4 EVER
    Last edited by KillerSVK; 06-14-2008 at 03:25 PM.

  6. #16
    Guest

    Default

    Tak u mňa jednoznačne vedie 21 a 24 kolo logicky,všetko klapalo,ako malo ,bezvadná partia a vedomie, že máme možnosti a schopnosti valcovať konkurenciu myslím dodávalo skvelý pocit Ukazuje sa ináč obecne, že si ludia a to bez rozdielu veku, ako tu pozerám vždy viacmenej vnútorne minulosť upravujú tak, že si pamätajú to lepšie,platí to aj u mňa,tak si vždy spomeniem,ako sme mlátili s dedkom juraja na námestí,ako odvetu za jeho domnelé napádanie na námestí,alebo ako sme ja, juraj a zo slipknotom spoločne milkovali cudzí gang.
    P.S ešte ma napadla historka zo slipknotom ked prišiel na "kontrolu" Marqezovho gangu a marqez , aby sa neprišlo na kontakty s gangom Brodasa rýchlo mazal zo snezi a kulickom tuším gang chat od pisatelov tipu debrisbaba, alebo sesno a ináč vtedy sa tuším slipknot stažoval, že sa v Hc hádate a že to už nie je bohviečo ... hehe
    Last edited by OXXX; 06-14-2008 at 01:58 AM.

  7. #17
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Ahoj Oxxxi (je dobře, že nejseš jen ox, to by anglicky znamenalo něco úplně jiného ;- ) )...je pravda, že si člověk minulost upravuje k obrazu svému. Proto každý rád vzpomíná na "staré dobré časy". Proč to kazit :- D, budu také vzpomínat.

    17. bylo hodně dobré, dělal jsem všechno možné proto, abych měl co nejvíc statů, nehrál jsem moc týmově a fér. Ale na konci jsem skončil na pro mě dobrém místě. Užil jsem si trošku samoslávy s YouGotMilkedBy

    Furions byli veselí hoši ... třikrát jsem dokázal bejt vysátej za kolo a to dost, ale nakonec jsem se vrátil a dokázal jsem tu (pro mě tak důležitou) inteligenci zas zvednout. Jsem byl jak ten pes, i když ho kopnete několikrát, stejně se vrátí...
    Ve Furions se občas dali najít opravdu legendární jména. Sem tam celosvětového významu, ale trvale československého. Bylo tam fakt narváno... Ale stejně pro mě rodinný zůstává AC Kings (člověk si tu historii fakt vybarvuje podle svého)

    Ano, GodLikeSVK ;- ) Nehňevám se aspoň staty zůstali v ČR/SR
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  8. #18
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by OXXX View Post
    Tak u mňa jednoznačne vedie 21 a 24 kolo logicky,všetko klapalo,ako malo ,bezvadná partia a vedomie, že máme možnosti a schopnosti valcovať konkurenciu myslím dodávalo skvelý pocit Ukazuje sa ináč obecne, že si ludia a to bez rozdielu veku, ako tu pozerám vždy viacmenej vnútorne minulosť upravujú tak, že si pamätajú to lepšie,platí to aj u mňa,tak si vždy spomeniem,ako sme mlátili s dedkom juraja na námestí,ako odvetu za jeho domnelé napádanie na námestí,alebo ako sme ja, juraj a zo slipknotom spoločne milkovali cudzí gang.
    P.S ešte ma napadla historka zo slipknotom ked prišiel na "kontrolu" Marqezovho gangu a marqez , aby sa neprišlo na kontakty s gangom Brodasa rýchlo mazal zo snezi a kulickom tuším gang chat od pisatelov tipu debrisbaba, alebo sesno a ináč vtedy sa tuším slipknot stažoval, že sa v Hc hádate a že to už nie je bohviečo ... hehe

    Nj slip si stěžuje rád a často

  9. #19
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Když tak vzpomínám (a po včerejšku-dnešku jsem si znovuuvědomil) na staré známé, bylo to fajn. Hodně si teď asi minulost přibarvuju, ale stejně na TC vzpomínám v dobrém.
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  10. #20
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Rowan View Post
    Tak já budu slušný a taky vás pozdravím ahojte
    No Rowane, muzes byt klidne i sprosty me to vadit nebude aspon to tu ozije!

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •